دانلود بازی رزیدنت ایول: مأموریت شهر راکون - Resident Evil: Operation Raccoon City XBOX 360

1 1 1 1 1 (2 امتیاز)
دانلود بازی رزیدنت ایول: مأموریت شهر راکون - Resident Evil: Operation Raccoon City XBOX 360 - 3.0 out of 5 based on 2 votes

« فرمت ISO و بصورت Region: NTSC-U/PAL »

خیلی از ما سری بازی های Resident Evil را می شناسیم و حتما خاطرات زیادی داریم، تاکنون نسخه های زیادی از این بازی به بازار عرضه شده است علاوه بر شماره اصلی شاهد این بودیم که Spin-Off های متعددی از این سری توسط Capcom راهی بازار شدند. این قسمت ها طوری بودند که به قسمت های اصلی بازی ارتباط زیادی نداشتند و لطمه به داستان بازی وارد نمی کردند،در بعضی از اوقات باعث این می شدند که اطلاعات بهتری به بازیکنان بدهند که باعث می شود بهتر نسخه های قبلی را متوجه شوند . داستان بازی Resident Evil: Operation Raccoon City بین ماجرای دو نسخه از بهترین شماره های این سری از بازی ها رخ می دهد . در این بازی به قسمت های دوم و سوم بر می خورید اما دیگر Leon و Jill را به عنوان شخصیت اصلی در بازی مشاهده نمی کنید .

 دانلود بازی رزیدنت ایول: مأموریت شهر راکون - Resident Evil: Operation Raccoon City XBOX 360

شما کنترل یکی از شخصیت‌های گروه U.S.S را برعهده خواهید گرفت که پیش از این، چنین شخصیت‌هایی در نسخه‌های اصلی وجود نداشته‌اند. شما همچنین می‌توانید، کنترل یکی از شخصیت‌های نیروهای ویژه ایالات متحده را برعهده بگیرید. ماموریت تیم U.S.S، پاکسازی آثار به‌جای مانده از شرکت آمبرلا درجریان طغیان شهر راکون است. این ماموریت‌ها شامل کشتن بازماندگانی از این طغیان است که برضد آمبرلا مدرکی در اختیار دارند. هر کدام از شخصیت ها دارای قدرت های خاص خودشان هستند که با استفاده از آن ها می توانید دشمنان را از بین ببرید یا اعضای سایر گروه ها را نابود کنید. یکی از بخش های جالب بازی Heroes Mode  نام دارد. در این بخش می توانید کنترل شخصیت هایی مانند لیان، کریس (Chris)، کلیر (Claire)، جیل، ایدا (Ada)، هانک و... را در دست بگیرید و با آن ها بازی کنید.

نسخه مورد نظر را دانلود کنيددانلود
رمز عبور فايل : www.fdl.ir
لینک دانلودحجم
به دلیل غیر مجاز بودن بازی در بنیاد ملی بازی های رایانه ای لینک دانلود حذف شد 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید