دانلود بازی Emily Wants To Play برای PC - امیلی می خواهد بازی کند

1 1 1 1 1 (3 امتیاز)
دانلود بازی Emily Wants To Play برای PC - امیلی می خواهد بازی کند - 5.0 out of 5 based on 3 votes

- ریلیز CODEX

ساعت 11 شب است و شما در حال تحویل آخرین بسته پیتزا در مسیر خانه‌ی خود میباشید. چراغ ها روشن هستند و درب جلویی بازی است, تمام پنجره ها پوشیده و چمن ها بیش از حد رشد کرده‌اند. این خانه یک مکان عجیب و غریب برای تحویل پیتزا به نظر میرسد اما به نظر میرسد که کسی در خانه باشد.
شما به سمت درب رفته و میگویید: سلام, من پیتزای شما را آورده‌ام! اما هیچ کسی پاسخی نمیدهد و یک سکوت وهم آور اطراف را احاطه کرده است.
شما در حالی که در زیر باران خیس شده‌اید با تردید چند قدم به داخل خانه برمیدارید و درب جلویی بصورت ناگهانی در پشت سر شما بسته میشود! شما فقط به دنبال این بودید که آخرین بسته را تحویل داده و سر شب به خانه برگردید ولی در حال حاضر شما باید بفهمید چه اتفاقاتی بر سر این خانه آمده است. بصورت آزادانه در خانه پرسه زده و به کشف هر چیزی که در خانه وجود دارد بپردازید. سه عروسک و یک دختر عجیب و غریب به نام امیلی در خانه وجود دارند که باعث به بار آوردن تلفاتی میشوند و شما باید از آن ها دو مانده و راهی برای زنده ماند خود پیدا کنید. Emily Wants To Play یک بازی از تلفیق دو سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت SKH Apps منتشر شده است. اگر علاقه مند به بازی ماجراجویی ترسناک هستید این عنوان را از دست ندهید.

دانلود بازی Emily Wants To Play برای PC - امیلی می خواهد بازی کند

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: 2+ ghz dual processor - Intel i5 or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 2GB video ram - will work on less, but wouldn't look too good 
DirectX: Version 10
Storage: 5 GB available space 

تمام بخش ها را دانلود کنيددانلود
حجم کل: 2.01 GB
رمز عبور فايل : www.fdl.ir
لینک دانلودحجم
دانــلــود بــخــش 011 GB
دانــلــود بــخــش 021 GB
دانــلــود بــخــش 0315 MB

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید