دانلود بازی Ruzar The Life Stone برای PC - سنگ زندگی

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
دانلود بازی Ruzar The Life Stone برای PC - سنگ زندگی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

بازی Ruzar: The Life Stone که به تازگی در شبکه استیم منتشر شده است یک بازی نقش آفرینی و ماجراجویی است که توسط استدیو بازی سازی Hammer Glass ساخته و توسعه یافته است. Ruzar نام سرزمین سیاه چاله مانند با تونل های تو در تو است که شما در آن به دنبال سنگ زندگی هستید. با بدست آوردن این بازی شما ازین مکان نفرین شده جان سالم به در میبرید اما بازی در همینجا خلاصه نمیشود! المان های نقش آفرینی در این بازی بخوبی رعایت شده اند و شما در طول بازی با موجودات غجیب و غریبی روبرو خواهید شد که باید آن ها را نابود کنید, جمع اوری آتیم ها و سفارشی کردن شخصیت اصلی بازی جزئی از عناصر نقش آفرینی در این بازی است. اتاق ذخیره‌ای برای شما در نظر گرفته شده تا اقلام مختلف خود را در آن ذخیره سازی کنید و یا در مواقع نیاز به خرید و فروش اقلام خود بپردازید. انجام ماموریت ها به شما در کشف رمز و راز Ruzar کمک میکند و این پیج و تاب ها در سیاه چاله های این سرزمین باعث میشود تا شما به 50 لول ارتقا پیدا کنید. بازی Ruzar: The Life Stone هم اکتون در اف دی ال در دسترس است.

دانلود بازی Ruzar The Life Stone برای PC - سنگ زندگی

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

* OS: Windows XP 
* Processor: Dual Core 2.33 GHz Intel or 3.0 GHz AMD 
* Memory: 2 GB RAM 
* Graphics: Geforce GTX 295, AMD Radeon 4850 (512MB graphics memory or more. Shader Model 3.0 needs to be supported). Minimum supported resolutions 1024×768. 
* DirectX: Version 9.0c 
* Storage: 1 GB available space 
* Sound Card: DirectX 9.0c compatible 
* Additional Notes: Low/Mid Rendering Quality setting is recommended on PC models without dedicated graphics cards. Please note that resolution higher than 1920 are not supported

 

ADs
رمز عبور فايل : www.fdl.ir
لینک دانلودحجم
دانلود بازی Ruzar The Life Stone538 MB

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید