دانلود بازی کشاورز مزرعه 3 : شیرینی آمریکایی اندروید - Farm Frenzy 3: American Pie v1.0 Android Game

1 1 1 1 1 (28 امتیاز)
دانلود بازی کشاورز مزرعه 3 : شیرینی آمریکایی اندروید - Farm Frenzy 3: American Pie v1.0 Android Game - 3.9 out of 5 based on 28 votes

icon

نیازمند اندروید 2.1 به بالا

Farm Frenzy 3: American Pie عنوان جدیدی از سری بازی های مزرعه داری Farm Frenzy برای سیستم عامل های اندروید است. در این نسخه شما با کشاورزی ارگانیک روبه رو میشوید و بازی نسبت به سری های قبل تغییرات بسیاری کرده وابزارهای کشاورزی پیشرفته تر شده اند, همچنین جانوران جدیدتری به بازی اضافه شده اند. در بازی شما باید در درجه اول از حیوانات خود نگه داری کرده و از نتایج آن ها همانند تخم و مرغ و شیر و ... نان و ... درست کنید و به فروش برسانید. با فروش محصولات پول بدست آورده و در نتیجه از این طریق ابزارهای خود را مکانیزه تر کنید. در بازی مزرعه داری 3 : شیرینی آمریکایی اندروید شما با یک رباط هم روبه رو میشوید که در طول بازی به شما کمک میکند.در این نسخه بازی گرافیکی تر شده و مراحل جدید به بازی اضافه شده است , همچنین سرعت عمل و دقت در این بازی بسیار مهم است.

دانلود بازی کشاورز مزرعه 3 : شیرینی آمریکایی اندروید - Farm Frenzy 3: American Pie v1.0 Android Game

 

ویژگی های بازی کشاورز مزرعه 3 : شیرینی آمریکایی:

  • 90 مرحله مهیج و سرگرم کننده
  • وجود کرکترهای جدید
  • ابزارها و ساختمان های جدیدتر
  • انواع جدیدی از حیوانات با شکل های جذاب و البته زیبا
  • ترکیب بندی بسیار شاد رنگ ها
  • گرافیک زیباتر

روش نصب و اجرای بازی:

ابتدا فایل apk را دانلود و نصب کنید، پس از این کار فایل دیتا پوشه com.alawar.FF3AmericanPie را در مسیر sdcard/Android/obb خود کپی کنید و بازی را اجرا کنید.

رمز عبور فايل : www.fdl.ir
لینک دانلودحجم
دانلود بازی کشاورز مزرعه 364 MB

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید