سامانه ارسال پیامک

به همراه ارسال ویژه پیام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

برخی از امکانات سامانه پیامکی پیام رسان:
– بدون هزینه اولیه؛ تنها هزینه پیامک ها را پرداخت می نمائید!
– برگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده
– اختصاص شماره رایگان جهت ارسال
– دریافت رایگان پیامک
– دیتابیس معتبر ارسال پیامک به مشاغل سراسر کشور به تفکیک شهر و جنسیت
– ارسال بر اساس پیش شماره،کد پستی،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،شهر و منطقه
– نظر سنجی پیامکی،مسابقات پیامکی،خدمات برنامه نویسان،ارسال دوره ایی و...

عضویت

این چند روز اخیر، تسلا به یک بمب خبری مهم تبدیل شده بود. تا حدی که دستاورد بزرگ این شرکت آمریکایی در رسانه‌های غیرخودرویی و دیجیتال هم بازتاب چشم‌گیری داشت و درمورد معرفی محصولات جدید مثل کامیون و رودستر الکتریکی پرداخته شد.

احتمالا همه موافقیم که تلویزیون‌ها راه درازی را طی کرده‌اند تا به کیفیت امروزی برسند. بازتولید رنگ، وضوح تصویر، رزولوشن و سایز همه از جمله ویژگی‌های تلویزیون‌های جدید هستند که دچار تحول شده‌اند. با این وجود هنوز هم نمی‌توان با تلویزیون به جنگ سینما رفت و برتری‌‎های فیلم‌دیدن در سالن سینما را نادیده گرفت. در این شرایط واقعیت مجازی مزیتی است که می‌تواند استفاده از تلویزیون و وسایل هوشمند خانگی را متمایز کند و به این تجربه در قیاس با سینما برتری‌های خاص خود را ببخشد.

نشست خبری هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران امروز در تهران برگزار می‌شود. در این نشست در مورد مکان برگزاری اختتامیه یا نحوه داوری بازی‌های جشنواره صحبت خواهد شد. این نشست با حضور آقای حسن کریمی قدوسی، مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و محمد حاجی میرزایی، دبیر جشنواره برگزار می‌شود.

از زمانی که گوشی‌های گوگل پیکسل ۲ معرفی شده‌اند شاهد مشکلات متعدد این گوشی‌ها بوده‌ایم. گوگل هم از همه این مشکلات خبر داشته و در این مدت مشغول رفع آن‌ها بوده است. یکی از این مشکلات مربوط به شنیدن نوعی صدای وزوز مانند هنگام تماس تلفنی بود. حال مشخص شده که یک بروزرسانی نرم‌افزاری برای رفع این مشکل در هفته‌های پیش‌رو منتشر خواهد شد.

از زمان عرضه کنسول نینتندو سوییچ شاهد پشتیبانی قوی از سوی اسکوئر انیکس نبودیم اما گویا قرار است این موضوع تغییر کند. مدیرعامل اسکوئر انیکس یعنی آقای Yosuke Matsuda اعلام داشت که این شرکت عنوان بزرگی را در بین ماه‌های آوریل الی E3 برای نینتندو سوییچ معرفی می‌کند. Matsuda در جلسه سرمایه‌گذاران درباره این بازی بزرگ مرموز […]

وزارت ارتباطات کشور آلمان (که اسم اصلی‌اش را نمی‌توانیم بخوانیم)، استفاده از ساعت‌های هوشمند را برای کودکان ممنوع کرده است. سازمان Bundesnetzagentur (اگر تلفظ آن را می‌دانید، به ما هم کمک کنید) هم‌چنین از والدین فرزندان درخواست کرده است که ساعت هوشمند کودکان خود را نابود کنند.

ایالات سیاتل در امریکا به دنبال ساخت سیستمی کاملا تازه برای حمل و نقل است. این ایالت چندان هم با پیشرفت‌های حوزه‌ی حمل و نقل غریب نیست و همین حالا هم چهار پل بسیار بزرگ شناور دنیا را در خود قرار داده است. پروژه‌ی جدیدی که قرار است در این ایالت راه بیافتد، اولین قطار مسافری شناور در دنیا است. این پروژه در مرحله‌ی ایده قرار ندارد و ساخت آن از همین حالا شروع شده است.

بعد از شکست نسبتا بزرگ Wiiu، نینتندو سعی کرد که استراتژی متفاوتی را در پیش بگیرد و به جای رقابت مستقیم با دیگر کنسول ها، کنسول جدید خود را کنسولی در کنار آنها معرفی کند. پس از آن، با عرضه بازی‌های بزرگ و عالی، یکی پس از دیگری، موفقیت کنسول خود را تضمین کرد. نخست، […]