پیتر مولینیو، موسس شرکت بازی‌سازی ۲۲cans و سازنده مجموعه بازی‌های Fable قصد دارد بازی بعدی خود را برای کنسول هیبریدی نینتندو بسازد. این بازی‌ساز مشهور بعد از ترک شرکت مایکروسافت، استودیوی بازی‌سازی خود را تاسیس کرده و برای پلتفرم‌های موبایل و رایانه‌های شخصی بازی ساخته است.

همان‌طور که می‌دانید، شایعات زیادی در مورد نسخه‌ی جدید کنسول نینتندو سوییچ وجود دارند. حال با این‌که بسیاری از این شایعات به احتمال عرضه‌ی کنسول‌های پرو و مینی اشاره می‌کنند. اما ظاهراً نینتندو برای واقعیت مجازی نیز برنامه دارد. به گزارش خانم امیلی راجرز (Emily Rogers)، خبرنگار وب‌سایت Nintendo World Report و یکی از منابع […]

اواخر سال جاری میلادی می‌توانید تعدادی از بهترین نقش‌آفرینی‌های کامپیوتر از جمله Planescape: Torment، Neverwinter Nights و مجموعه Baldur’s Gate را روی کنسول‌های خود تجربه کنید.

عدم حضور کریستیانو رونالدو در کاور جدید FIFA 19

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Eurogamer، کاور جدیدی برای FIFA 19 در نظر گرفته شده است که در آن شاهد حذف شدن تصویر "کریستیانو رونالدو"(Cristiano Ronaldo) از روی جلد این بازی می‌باشیم؛ تصویر این ستاره‌ی پرتغالیِ باشگاه یوونتوس در زمان عرضه بر روی کاور اصلی و منوهای FIFA 19 قرار گرفته بود.

The Outer Worlds بازی بعدی استودیوی ابسیدین (Obsidian)، یکی از بهترین توسعه دهندگان عناوین نقش آفرینی و خالق بازی‌های Fallout: New Vegas، Star Wars: Knights of the Old Republic و Pillars of Eternity است؛ عنوانی که آزادی عمل، تصمیمات و عواقب آن‌ها را به عنوان اولویت اصلی کار خود قرار داده است. با این‌حال، داستان The Outer Worlds به […]

ریزر (Razer)، شرکت تولید‌کننده تجهیزات گیمینگ، فروشگاه دیجیتالی بازی‌های ویدئویی خود را قبل از یک ساله شدن آن خواهد بست. بر اساس پست ریزر، این فروشگاه در روز پنج‌شنبه نهم اسفند سال ۱۳۹۷ (۲۸ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی) بر طبق برنامه‎‌های اصلاح‌شده ریزر، بسته خواهد‌شد. ریزر با پیامی از کاربران فروشگاه آنلاین خود تشکر کرد. پیشنهاد […]

با توجه به لیست منتشر شده شغل‌های مورد قبول «سازمان نظارت بر آزمون‌های مهارت‌های شغلی چین» یا به اختصار «اُستا»، دولت چین بازی کردن را به عنوان یک شغل قبول دارد.

تماشا کنید: ویدئویی از 20 دقیقه‌ی ابتدایی Anthem منتشر شد

به گزارش پردیس‌گیم، کاربران سرویس EA Access و Origin Access از روز گذشته قادر به تجربه‌ی Anthem می باشند. EA Access نام سرویس گیمینگ EA می‌باشد که در دسترس دارندگان کنسول Xbox One قرار گرفته است؛ این سرویس بر روی PC با نام Origin Access شناخته می‌شود. دارندگان این پلتفرم‌ها قادر می‌باشند که با پرداخت 5 دلار به صورت ماهانه و یا 30 دلار به صورت سالانه، به عناوینی که EA برای این سرویس در نظر گرفته است، به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. از مزایای دیگر این سرویس می‌توان به خرید بازی‌های شرکت EA با 10 درصد تخفیف و دسترسی زودتر به آن‌ها اشاره کرد. Titanfall 2 و Unravel 2 از معروف‌ترین بازی‌های EA بر روی این سرویس می‌باشند .