اخیرا پتنتی از گوشی خمیده سامسونگ به ثبت رسیده که از هر چهار طرف خمیده است؛ به این صورت که هم از بغل در این گوشی خمیدگی وجود دارد و هم از بالا و پایین که در این صورت فضای بسیار کمی نیز برای تعبیه کلیدهای سخت‌افزاری روی آن وجود خواهد داشت.

باسلام خدمت کاربران پردیس‌گیم ،امروز چهارمین محتوای ویدیویی برنامه‌ی پردیس شو کست منتشر شد. این ویدیو شامل گیم پلی  30 دقیقه ابتدایی   بازی سبک  مفرح و هیجان انگیز   "Lonely Mountains: Downhill" نسخه‌ی PC است که توسط یکی از استریمرهای ما به نام کسری  (Sir DireWolf) اولین استریمر نینتندو سوییچ در ایران و بهترین بازیکن Super Mario Maker 2 در ایران  هست تهیه شده است. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

Hollow Knight: نگاهی ساختاری بر بهترین مترویدونیای تاریخ

به گزارش پردیس گیم، نسل جدید کنسول‌ها، معمولاً همراه با نسخه‌های بازسازی شده و ریمیک‌ها و ریمسترهای متعددی هستند؛ و به نظر می‌آید اولین آن‌ها برای نسل بعدی کنسول‌ها که در راه هستند، احتمالاً اعلام شده باشد. شرکت Bloober Team (سازنده‌ی عناوین Blair Witch و Layers of Fear)، اخیراً و برای مدتی در حال تبلیغ کردن چیزی نامشخص بوده است و حالا به صورت رسمی و در قالب یک توییتِ حاوی تیزری کوتاه، بازی Observer: System Redux را معرفی کرده است:

آیا عنوان Crash Team Racing Nitro Fueled برای پلتفرم PC تایید شد؟

به گزارش پردیس گیم به نقل از Dso Gaming ساعاتی پیش نشانِ Windows در وبسایت رسمیِ عنوان Crash Team Racing Nitro Fueled مشاهده شد که به احتمالا خبر از عرضه‌ی این عنوان بر روی پلتفرمِ PC می‌دهد اما به هیچ گونه تاریخی در وبسایت رسمیِ عنوان Crash Team Racing Nitro Fueled اشاره نشده است.

Guilty Gear Strive در اروپا و آسیا نیز منتشر خواهد شد

به گزارش پردیس‌گیم، Bandai Namco که تقریبا بسیاری از بازی‌های انیمه‌ای را در انحصار خود دارد، تصمیم به انتشار Guilty Gear Strive در اروپا و آسیا گرفته است. سازندگان این بازی یعنی تیم Arc System که اخیرا در انتشار Dragon Ball FighterZ با Bandai Namco همکاری کرده بودند، از وضع موجود راضی هستند و احتمالا در انتشار Guilty Gear Strive نیز به توافقاتی رسیده‌اند.

به‌‌تازگی اعلام شد که قیمت وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو ۵G حدود ۱۰۰۰ دلار پیش‌‌بینی شده است. اگرچه وان پلاس همیشه به عرضه پرچم‌داران ارزان قیمت معروف بوده است، اما با وجود پشتیبانی از شبکه ۵G، استفاده از دوربین‌های رده بالا و برخورداری از ویژگی‌های یک پرچم‌دار امروزی، می‌توان این افزایش قیمت را منطقی دانست.

8 عنوان در ماه آپریل سرویس Xbox Game Pass را ترک خواهند کرد

به گزارش پردیس گیم به نقل از Xbox Wire به تازگی Xbox در درون برنامه‌ی خود با نام Xbox Inside لیستی شامل اسامی عناوینی که در ماه آپریل از روی سرویس Xbox Game Pass حذف خواهند شد را به اشتراک گذاشت که این لیست شامل 8 عنوان میشود. از همان ابتدای معرفی سرویس Xbox Game Pass قرار نبود که عناوین بر روی این سرویس برای همیشه در دسترس باشند و حذف شدن آنها از روی سرویس اجتناب ناپذیر بود.