تقریبا تمام افرادی که از تاکسی‌های آنلاین استفاده می‌کنند، با این موقعیت مواجه شده‌اند. بعد از یک روز طولانی و سخت، از طریق اپلیکیشن یک تاکسی درخواست داده‌اید که به خانه بروید. اگرچه راننده فرد مودبی است، اما شاید علاقه‌ی زیادی به صحبت کردن با مسافر دارد و این در حالی است که شما به سکوت نیاز دارید. البته می‌توانید به راننده بگویید که حوصله‌ی صحبت کردن ندارید، ولی چنین درخواستی بدون شک ناخوشایند است. حالا شرکت تاکسی آنلاین اوبر اعلام کرده که کاربران در صورت درخواست سرویس Uber Black یا Uber Black SUV می‌توانند حالت Quiet Mode را انتخاب کنند تا در مسیر سفر از سکوت لذت ببرند.

در کنار این موضوع، اوبر امکانات جدید دیگری هم معرفی کرده است. از طرفی دیگر، اگر می‌خواهید در مسیر با راننده صحبت کنید، می‌توانید پیش از آغاز حرکت این موضوع را در اپلیکیشن مشخص کنید. علاوه بر این، امکان ارائه‌ی درخواست برای کمک کردن در زمینه‌ی بلند کردن چمدان‌ها، دمای موردنظر ماشین و تاخیر در سوار شدن ماشین هم وجود دارد.

در کنار این موارد، برای این سرویس، بخش پشتیبانی جداگانه ۲۴ ساعته وجود دارد. در ادامه باید ببینیم که آیا برای دیگر سرویس‌های اوبر هم چنین امکاناتی ارائه می‌شود یا نه. از امروز کاربران اوبر در آمریکا می‌توانند از این قابلیت‌های جدید بهره ببرند.

منبع: Engadget

The post راه‌حل شرکت تاکسی آنلاین اوبر برای رانندگان پرحرف appeared first on دیجی‌کالا مگ.

منبع متن: digikala

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید