اگر از علاقه مندان به بازی شوتر جدید کرایتک (Crytek) یعنی Hunt: Showdown هستید، شاید بخت در خانه شما را بزند و در تست آلفای محدود این بازی که در زمستان برگزار می‎‌شود شرکت داده شوید! بازی جدید کرایتک یعنی Hunt: Showdown در ابتدا به عنوان یک بازی Co-Op محور معرفی شد ولی خیلی زود […]

برگزاری تست آلفای محدود Hunt: Showdown در زمستان

اگر از علاقه مندان به بازی شوتر جدید کرایتک (Crytek) یعنی Hunt: Showdown هستید، شاید بخت در خانه شما را بزند و در تست آلفای محدود این بازی که در زمستان برگزار می‎‌شود شرکت داده شوید!

بازی جدید کرایتک یعنی Hunt: Showdown در ابتدا به عنوان یک بازی Co-Op محور معرفی شد ولی خیلی زود تغییر مسیر داد و اکنون قرار است یک تجربه PvPvE را ارائه دهد که البته به ریشه‌های فانتزی و ترسناک خود هنوز پایبند است. حالا به تازگی اعلام شده که تست آلفای محدودی برای این بازی در زمستان برگزار خواهد شد. در این تست آلفای محدود تعداد کمی از بازیکنان خوش‌شانس به تجربه نسخه اولیه بازی خواهند پرداخت و در فازهای بعدی تست که متعاقباً زمان آن‌ها اعلام خواهد شد، افراد بیشتری به انجام بازی دعوت خواهند شد.

طبق اعلام سازنده بازی یعنی کرایتک، بازخوردها و نظرات نسبت به این تست آلفای محدود مورد توجه قرار خواهند گرفت و در ساخت نسخه دسترسی زودتر از موعد بازی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. متاسفانه هنوز تاریخ عرضه نسخه دسترسی زودتر از موعد Hunt: Showdown مشخص نشده است ولی اعلام شده که اطلاعات و جزئیات بیشتری از این نسخه بزودی منتشر خواهد شد. اگر علاقه مند به شرکت در این تست آلفای محدود هستید، می‌توانید به وبسایت رسمی بازی رفته و از آنجا برای این تست آلفا ثبت نام کنید. اگر نام شما در میان منتخبین باشد، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

این بازی در ابتدا توسط بخش آمریکای کرایتک در حال توسعه بود و نام آن هم حتی فرق داشت. نام اولیه این بازی Hunt: Horrors of the Gilded Age بود که البته پس از تعطیل شدن بخش آمریکای کرایتک به خاطر مسائل مالی، بازی تغییر و تحولات زیادی به خود دید و به نوعی ریبوت شد. اکنون شعبه مرکزی کرایتک مشغول به توسعه این بازی است و نام آن هم به Hunt: Showdown تغییر داده شده است. در ماه مِه امسال شاهد رونمایی از این بازی بودیم.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید