عنوان Batman: The Enemy Within یکی از بهترین سری بازی‌های استودیوی تل‌تیل گیمز (Telltale Games) است که تاکنون شاهد انتشار دو قسمت نخست آن به بازار بوده‌ایم. قسمت نخست، ماجراجویی طولانی‌ای را برای بازیکن به ارمغان می‌آورد و شهر گاتهام را با هرج و مرجی بزرگ روبرو کرد. در قسمت دوم این سری، شاهد جایگیری […]

تاریخ انتشار قسمت سوم بازی Batman: The Enemy Within مشخص شد

عنوان Batman: The Enemy Within یکی از بهترین سری بازی‌های استودیوی تل‌تیل گیمز (Telltale Games) است که تاکنون شاهد انتشار دو قسمت نخست آن به بازار بوده‌ایم. قسمت نخست، ماجراجویی طولانی‌ای را برای بازیکن به ارمغان می‌آورد و شهر گاتهام را با هرج و مرجی بزرگ روبرو کرد. در قسمت دوم این سری، شاهد جایگیری قطعات مختلف داستان جهت رخ دادن درگیری‌هایی بزرگ در آینده بودیم. اینک اما، و در قسمت سوم این سری بازی که با عنوان «Fractured Mask» شناخته می‌گردد، شاهد پایان حوادث این بازی خواهیم بود که اخیراً اعلام شده است که این قسمت در تاریخ سه‌شنبه ۳۰ آبان ماه (۲۱ نوامبر ۲۰۱۷ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت.

تاکنون تمام پیچش‌های داستانی از جمله تلاش بتمن برای حفظ امنیت خود و آینده شهر گاتهام و شرایط لازم برای پایان گرفتن داستان مهیا شده است. بروس وین (Bruce Wayne) بار دیگر به ستاره اصلی این سری تبدیل شده است و در قسمت دوم Batman: The Enemy Within، شاهد نفوذ او به باند اراذل و اوباش هارلی (Harley) بودیم و به نظر می‌رسد که در قسمت سوم، قرار است که شاهد صحنه‌های اکشن بیشتری باشیم و شخصیت‌های محوری برنامه‌های خود را عملی کنند.

اینطور که پیداست، نوامبر میلادی ماه مهمی برای استودیوی تل‌تیل گیمز محسوب می‌شود. چراکه انتشار قسمت جدید سری Guardians of the Galaxy در این ماه برنامه‌ریزی شده و قرار است که شاهد ادامه یافتن ماجراجویی‌های سری Minecraft با عرضه Minecraft: Story Mode Season 2 باشیم. این در حالی است که عرضه نسخه نینتندو سوییچ بازی Batman: The Telltale Series نیز در همین ماه برنامه‌ریزی شده است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید