آدام کیسِنسکی (Adam Kicinski) به عنوان یکی از اعضای استودیوی CD Projekt Red، طی مصاحبه‌ای با Puls Biznesu جزئیات بیشتری از Cyberpunk 2077 به اشتراک گذاشته است. با توجه به صحبت‌های او، سازندگان مرحله مهمی از تولید را پشت سر گذاشته‌اند. 

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DSOGAMING، طبق گفته‌های کیسنکی، اخیرا مشکلی به وجود نیامده که بر تولید Cyberpunk 2077 تاثیر گذاشته باشد و CD Projekt RED تاکنون از نتایج راضی بوده است. وی همچنین افزود موتور ساخت عنوان Cyberpunk 2077 آماده و در حال اجراست. CD Projekt RED باید یک فناوری مخصوص این بازی را توسعه می‌داد و همچنان به کار برروی آن ادامه می‌دهد و به مقدار بیشتری گسترش می‌یابد:

"موتور ساخت بازی آماده و در حال اجراست البته به مقدار بیشتری گسترش می‌یابد. ما برای هرکدام از بازی‌های قبلی خود باید فناوری را گسترش می‌دادیم و این بار هم همین‌طور است. فناوری ما باید مناسب نیازهای‌مان برای بازی مورد نظر و دنیایی که می‌سازیم باشد و با قابلیت‌های دستگاه‌های درون بازار سازگاری کند. علاوه بر این، موتور ساخت باید به‌طور دائمی به‌روزرسانی شود زیرا مراحل اعمال تغییرات آن خیلی دیر صورت می‌گیرد."

Cyberpunk 2077 مرحله مهمی از تولید را پشت سر گذاشته است؛ سازندگان از اعلام تاریخ انتشار در سال آینده هم مطمئن نیستند

بنابراین ظاهرا همه چیز در مورد Cyberpunk 2077 به خوبی پیش می‌رود اما چه زمانی این بازی در بازار منتشر خواهد شد؟ کیسنسکی گفت CD Projekt RED در سال 2017 تاریخ انتشار این عنوان را اعلام نمی‌کند. وی حتی مطمئن نیست که زمان عرضه در سال 2018 مشخص می‌شود یا خیر:

"مشخصا باید برای اعلامیه رسمی منتظر باشید. ما تاریخ انتشار را در سال 2017 اعلام نمی‌کنیم. آیا سال آینده زمان عرضه مشخص می‌شود؟ نمی‌توانم با اطمینان بگویم. اظهار نظر و گمانه‌زنی راجع به بازار برای ما ناخوشایند است."

بنابراین Cyberpunk 2077 به این زودی‌ها هم منتشر نخواهد شد و با توجه به چیزهایی که ما شنیده‌ایم و می‌دانیم، حدس می‌زنیم بازی در روز نامشخصی از سال 2019 عرضه می‌شود. باید امیدوار بود.

منبع متن: pardisgame

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید