استودیوی بازی‌سازی پلی‌گراند گیمز (Playground Games)، که بیشتر به واسطه موفقیت سری بازی‌های Forza Horizon شهره است، رسماً اعلام کرد که در حال ساخت بازی جدیدی است که در سبک اکشن نقش‌آفرینی جهان باز خواهد بود. اعلام این خبر در راستای اطلاعیه منتشر شده در اوایل سال جاری از سوی این استودیو است که در […]

سازندگان Forza Horizon 3 بر روی بازی جدیدی کار می‌کنند

استودیوی بازی‌سازی پلی‌گراند گیمز (Playground Games)، که بیشتر به واسطه موفقیت سری بازی‌های Forza Horizon شهره است، رسماً اعلام کرد که در حال ساخت بازی جدیدی است که در سبک اکشن نقش‌آفرینی جهان باز خواهد بود. اعلام این خبر در راستای اطلاعیه منتشر شده در اوایل سال جاری از سوی این استودیو است که در آن، پلی‌گراند گیمز اعلام کرد که نمی‌خواهد تنها به عنوان یک سازنده انحصاری بازی‌های ماشین‌سواری شناخته گردد.

چگونگی اعلام این خبر نیز به نوبه خود جالب است چراکه این توسعه‌دهنده بازی‌های ویدئویی با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر خبر از مستقر شدن در دفتر جدیدی در سنت آلبانزِ لیمینگ اسپا داده است. پلی‌گراند گیمز از قبل کار بر روی تعمیر ساختمان جدید خود را آغاز کرده و بیان داشته است که این مهم تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی تکمیل خواهد شد. توییت استودیوی مورد بحث به شرح زیر است:

ما خانه‌ای جدید برای پروژه سطح بالای اکشن و نقش‌آفرینی خود داریم!

از آنجایی که بازی جدید پلی‌گراند گیمز عنوانی در سبک جهان باز است، به نظر نمی‌رسد که آن‌ها در این زمینه مشکلی داشته باشند چراکه سری بازی‌های Forza Horizon نیز جهان باز هستند؛ این مجموعه بازی همیشه تحسین منتقدان را بر انگیخته و بازیکنان نیز استقبال بالایی از آن داشته‌اند. البته این حقیقت که آن‌ها بر روی یک بازی جدید کار می‌کنند باعث نمی‌شود که فکر کنیم ممکن است سری Forza Horizon برای مدتی به دست فراموشی سپرده گردد هرچند باید منتظر اطلاعیه‌های رسمی در این باره بمانیم.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید