شرکت الکترونیک آرتز به‌صورت رسمی اعلام داشت که نسخه جدیدی از بازی Mass Effect: Andromeda به سرویس EA Access کنسول ایکس‌باکس وان و سرویس Origin رایانه‌های شخصی اضافه شده است. کتابخانه بازی‌های EA Access با اضافه شدن عنوان جدید بزرگ‌تر از همیشه شده است. نسخه دیلاکس عنوان Mass Effect: Andromeda بازی بعدی رایگان شده این سرویس محبوب است. پیش‌تر […]

نسخه Deluxe عنوان Mass Effect: Andromeda هم‌اکنون برای مشترکین EA Access در دسترس است

شرکت الکترونیک آرتز به‌صورت رسمی اعلام داشت که نسخه جدیدی از بازی Mass Effect: Andromeda به سرویس EA Access کنسول ایکس‌باکس وان و سرویس Origin رایانه‌های شخصی اضافه شده است.

کتابخانه بازی‌های EA Access با اضافه شدن عنوان جدید بزرگ‌تر از همیشه شده است. نسخه دیلاکس عنوان Mass Effect: Andromeda بازی بعدی رایگان شده این سرویس محبوب است. پیش‌تر هم شاهد رایگان شدن بازی Titanfall 2 و Battlefield 1 بودیم. همچنین کاربران این سرویس می‌توانند چهار روز زودتر از عرضه بازی‌های شرکت EA به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

هم‌اکنون بیش از ۴۰ عنوان برروی EA Access در دسترس است و الکترونیک آرتز قصد دارد تا این عناوین را بیش از ۵۰ بازی برساند. این سرویس به‌صورت انحصاری در اختیار کنسول ایکس‌باکس وان قرار دارد. سرویسی مشابه EA Access با عنوان Origin Access در اختیار رایانه‌های شخصی نیز قرار دارد اما عناوین آن محدودتر از نسخه کنسولی خود است.

در ادامه می‌توانید ویژگی‌های نسخه دیلاکس Mass Effect: Andromeda را مشاهده کنید:

  • Pathfinder Elite Weapon Set
  • Deep Space Explorer Armor
  • Scavenger Armor
  • Two Pathfinder casual outfits
  • Skins for your Nomad all-terrain vehicle
  • A Pet Pyjak
  • The Mass Effect: Andromeda digital soundtrack
  • Multiplayer Deluxe Launch Pack
  • Multiplayer Booster Pack

Andromeda بر خلاف سه نسخه‌ی قبلی‌اش، نتوانست آن‌طور که باید ظاهر شود و با بازخوردهای منفی و فروش کمش، باعث ایجاد تغییراتی در بایوور مونترئال و برنامه‌های الکترونیک‌آرتز برای آینده‌ی سری شد. گرچه این عنوان همچنان آن عنوانی نیست که طرفداران انتظارش را می‌کشیدند، اما به‌روزرسان‌های پس از عرضه‌اش بهبودهایی را در جنبه‌های مختلف آن به همراه داشته‌اند و کمی آن را بهبود بخشیده‌اند.

برای دریافت بازی‌‌ها پس از اضافه شدن به بخش Ready to Install کنسول خود رفته و بازی را دانلود کنید. سرویس EA Access برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان قابل خریداری است و شما می‌توانید با پرداخت ماهانه ۵ دلار یا سالانه ۳۰ دلار مشترک این سرویس شوید. همچنین سرویس Origin Access برای رایانه‌های شخصی نیز کار خود را در اوایل سال ۲۰۱۶ آغاز کرد.

به جز بهره‌مندی از بازی‌های رایگان، از دیگر مزایای این سرویس می‌توان به تخفیف ۱۰ درصدی برای تمامی محتوای دیجیتالی شرکت الکترونیک آرتز و دسترسی به عناوین ۵ تا ۱۰ روز قبل از انتشار عمومی اشاره کرد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید