خالق Romancing SaGa 2 یعنی Akitoshi Kawazu در توئیتر شخصی‌اش عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ویتای این عنوان در ماه دسامبر در کشورهای غرب را اعلام نموده است. در دسامبر سال گذشته، Kawazu از طرفدارن درخواست کرد که برای نسخه‌ی غربی و انگلیسی پلی‌استیشن ویتای Romancing SaGa 2 صبر کنند که نیازمند کار و تمرکز بیشتری است […]

نسخه‌ی پلی‌استیشن ویتای Romancing SaGa 2 ماه آینده در غرب منتشر می‌شود

خالق Romancing SaGa 2 یعنی Akitoshi Kawazu در توئیتر شخصی‌اش عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ویتای این عنوان در ماه دسامبر در کشورهای غرب را اعلام نموده است.

در دسامبر سال گذشته، Kawazu از طرفدارن درخواست کرد که برای نسخه‌ی غربی و انگلیسی پلی‌استیشن ویتای Romancing SaGa 2 صبر کنند که نیازمند کار و تمرکز بیشتری است و حال، زمان انتشار این نسخه فرا رسیده و بالاخره در ماه آینده قادر به تجربه‌اش خواهیم بود.

علاوه بر این، Kawazu در توئیت جدید خود از انتشار “بازی‌های کنسولی دیگر” در ماه دسامبر خبر داده، اما جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشته و این کار را به اسکوئر اینکس سپرده است. از این رو، باید منتظر اطلاعات جدید از سوی این شرکت طی چند هفته‌ی آینده باشیم.

Romancing SaGa 2 که از مبارزات نوبتی و عناصر مدیریت حکومت بهره می‌برد، داستانی چندنسلی از امپراتورهای Avalon را روایت می‌کند که در تلاش برای محافظت از حکومت و پادشاهی خود دربرابر Seven Heroes، افرادی که روزی نجات‌دهندگان دنیا بودند، هستند.

Romancing SaGa 2 هم‌اکنون در دسترس پلی‌استیشن ویتا و گوشی‌های هوشمندِ اندروید و آی‌اواس قرار دارد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید