همه ما تقریبا این موضوع را قبول داریم که اگر راک استار ساخت بازی GTA 6 را از سال‌ها قبل نیز آغاز کرده باشد باز هم برای انتشار آن باید چند سال دیگر صبر کنیم. آقای مایکل پکتر، تحلیل گر صنعت بازی‌های ویدیویی نیز این مسئله را تایید کرده و پیش بینی می کند که احتمالا […]

مایکل پکتر: GTA 6 در سال ۲۰۲۰ معرفی و در سال ۲۰۲۱ منتشر می شود

همه ما تقریبا این موضوع را قبول داریم که اگر راک استار ساخت بازی GTA 6 را از سال‌ها قبل نیز آغاز کرده باشد باز هم برای انتشار آن باید چند سال دیگر صبر کنیم. آقای مایکل پکتر، تحلیل گر صنعت بازی‌های ویدیویی نیز این مسئله را تایید کرده و پیش بینی می کند که احتمالا عنوان GTA 6 در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

از زمان عرضه GTA V تا به حال همیشه شایعات بسیاری در ارتباط با نسخه بعدی این فرانچایز به گوش می رسید و بسیاری از کاربران کنجکاو بوده اند که شرکت راک استار برای ادامه این فرانچایز چه برنامه ای دارد. راک استار نیز در سال‌های گذشته بار‌ها از برنامه این شرکت برای ساخت نسخه ششم خبر داده بود اما سوالی که هم اکنون ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول کرده این است که دقیقا این عنوان چه زمانی منتشر خواهد شد. راک استار در حال حاضر تمام تمرکز و نیروی خود را بر روی عنوان Red Dead Redemption 2 گذاشته است و اگر حتی ساخت این عنوان از سال‌ها قبل آغاز شده باشد نیز بعید است که راک استار حداقل تا دو یا سه سال آینده برنامه ای برای انتشار آن داشته باشد.

آقای مایکل پکتر به تازگی در مصاحبه ای با سایت Gamingbolt ضمن اشاره به این موضوعT پیش بینی می کند که عنوان GTA 6 در سال ۲۰۲۱ منتشر می شود و حتی وی اعتقاد دارد که ممکن است عرضه این عنوان تا سال ۲۰۲۲ نیز به تعویق افتد. آقای پکتر در رابطه با تاریخ انتشار این عنوان و این که چرا هنوز راک استار GTA 6 را معرفی نکرده است پاسخ داد:

شاید به این دلیل است که GTA 6 به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد. من در رابطه با تاریخ انتشار GTA 6 سال ۲۰۲۲ را پیش بینی می کنم. اگر به خاطر داشته باشید Red Dead Redemption 2 نیز هشت سال پس از نسخه اول منتشر می شود و تنها بیانیه رسمی که پس از معرفی این عنوان از سوی راک استار اعلام شد تاخیر در انتشار آن بوده و بنابراین بسیار مضحک است اگر انتظار عرضه این عنوان را تا قبل از سال ۲۰۲۱ داشته باشیم. با توجه به این موضوع و سیاست کاری شرکت راک استار، عنوان GTA 6 احتمالا در سال ۲۰۲۰ معرفی و در سال ۲۰۲۱ عرضه می شود.

نظرات آقای مایکل پکتر بسیار منطقی به نظر می رسد. حتی اگر فاصله زمانی انتشار نسخه چهارم و پنجم فرانچایز GTA را در نظر بگیریم به این نکته پی خواهیم برد که احتمالا ساخت و عرضه عنوان GTA 6 زمان زیادی به طول می انجامد و بنابراین با در نظر گرفتن همه موارد ذکر شده و با توجه به این که در حال حاضر علاوه بر Red Dead Redemption 2، راک استار همچنان برای GTA V بروز‌رسان و محتویات جدیدی عرضه می کند، انتشار نسخه ششم در سال ۲۰۲۱ کمی خوش بینانه بوده و به گفته آقای پکتر شاید حتی راک استار عرضه آن را تا سال ۲۰۲۲ نیز به تعویق بیاندازد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید