استودیو Bungie، سازنده عنوان Destiny 2، اعلام کرد سرور‌های این عنوان اول شخص شوتر از امروز، ۱۳ دی ماه ۹۶، از ساعت ۲۰:۰۰ تا ساعت ۲۳:۵۹ به وقت تهران به دلیل انجام تعمیرات از دسترس کاربران خارج خواهد شد.   تعمیرات سرور ها قرار است امروز از ساعت ۱۹:۰۰ شروع شود و از این ساعت هیچ […]

سرور‌های عنوان Destiny 2 امروز برای انجام تعمیرات بسته خواهند شد

استودیو Bungie، سازنده عنوان Destiny 2، اعلام کرد سرور‌های این عنوان اول شخص شوتر از امروز، ۱۳ دی ماه ۹۶، از ساعت ۲۰:۰۰ تا ساعت ۲۳:۵۹ به وقت تهران به دلیل انجام تعمیرات از دسترس کاربران خارج خواهد شد.

 

تعمیرات سرور ها قرار است امروز از ساعت ۱۹:۰۰ شروع شود و از این ساعت هیچ بازیکنی نمیتواند وارد بازی شود. اما اگر بازیکنی قبل از این ساعت به بازی وارد شده و مشغول بازی کردن باشد، می تواند تا ساعت ۲۰:۰۰ به بازی خود ادامه دهد. در راس ساعت ۲۰:۰۰ تمامی بازیکن ها از بازی بیرون انداخته می شوند و به منوی اصلی بازی منتقل خواهند شد. در طول مدت تعمیرات این عنوان کاملا از دسترس کاربران خارج خواهد شد و با پایان تعمیرات در ساعت ۲۳:۵۹ این بازی دوباره در دسترس بازیکن ها قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که این تعمیرات ممکن است زمان بیشتری را به خود اختصاص دهد و سرور ها عملا کمی دیرتر در دسترس قرار گیرند.

علاوه بر این ها چند روز پیش خبری مبنی بر لو رفتن جزئیات گسترش دهنده جدید عنوان Destiny 2 و نام احتمالی آن منتشر شد که برای دریافت جزویات بیشتر میتوانید به این خبر مراجعه کنید.
عنوان Destiny 2 در ۶ دسامبر ۲۰۱۷ منتشر شد و برای کاربران رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید