طی رویداد Great Pro Wrestling Festival 2018 که در توکیوی ژاپن برگزار شد، سازنده‌ی Fire Pro Wrestling World یعنی Spike Chunsoft از عرضه‌ی آن برای پلی‌استیشن ۴ در تابستان آینده خبر داد. Spike Chunsoft با New Japan Pro Wrestling قرارداد همکاری امضا کرده تا کشتی‌گیران این انجمن را با نام‌ها و ظاهر اصلی و واقعیشان به Fire […]

Fire Pro Wrestling World در تابستان ۲۰۱۸ برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌گردد

طی رویداد Great Pro Wrestling Festival 2018 که در توکیوی ژاپن برگزار شد، سازنده‌ی Fire Pro Wrestling World یعنی Spike Chunsoft از عرضه‌ی آن برای پلی‌استیشن ۴ در تابستان آینده خبر داد.

Spike Chunsoft با New Japan Pro Wrestling قرارداد همکاری امضا کرده تا کشتی‌گیران این انجمن را با نام‌ها و ظاهر اصلی و واقعیشان به Fire Pro Wrestling World بیافزاید. همچنین یک بخش داستانی برای این عنوان در دست توسعه قرار دارد که به بازیکنان اجازه می‌دهد یک کشتی‌گیر جوان را پرورش دهند و برای به دست آوردن IWGP Heavyweight Championship که بالاترین عنوان کشتی‌کج ژاپن است، تلاش کنند.

Fire Pro Wrestling که در جولای ۲۰۱۷ برروی سرویس دسترسی زودهنگام استیم منتشر شد، توانست توجه و رضایت بازیکنان را جلب کند و در ماه دسامبر نیز به‌صورت کامل به عرضه رسید و بسیار خوشحال‌کننده است که کاربران پلی‌استیشن ۴ نیز می‌توانند بالاخره آن را تجربه کنند. با این حال، این نسخه هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد و تنها از “تابستان” به‌عنوان بازه‌ی زمانی انتشارش اطلاع داریم. پس باید همچنان منتظر جزئیات و اخبار جدید از سوی سازندگان باشیم.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید