بزودی مراسمی در توکیو به مناسبت سی سالگی سری Final Fantasy برگزار خواهد شد که در آن، شاهد ارائه جزئیاتی از محتویات تازه برای نسخه بازسازی شده Final Fantasy VII و البته بازی Final Fantasy XV خواهیم بود! به تازگی اعلام شده که در گالری Mori Art Center توکیو، شاهد برگزاری مراسم‌ها و نمایشگاهی به […]

از محتویات جدید نسخه بازسازی شده Final Fantasy VII در سالگرد ۳۰ سالگی سری رونمایی می‌شود

بزودی مراسمی در توکیو به مناسبت سی سالگی سری Final Fantasy برگزار خواهد شد که در آن، شاهد ارائه جزئیاتی از محتویات تازه برای نسخه بازسازی شده Final Fantasy VII و البته بازی Final Fantasy XV خواهیم بود!

به تازگی اعلام شده که در گالری Mori Art Center توکیو، شاهد برگزاری مراسم‌ها و نمایشگاهی به مناسبت سالگرد سی سالگی سری Final Fantasy خواهیم بود. این نمایشگاه از ۲۲ ژانویه (برابر با ۲ بهمن) تا ۲۸ ژانویه (۸ بهمن) برگزار خواهد شد. نام کامل این مراسم به اینگونه است: Final Fantasy 30th Anniversary Exhibition – Farewell Story Exhibition

این نمایشگاه با حمایت و همکاری چند شرکت دیگر به جز اسکوئر اینکس (Square Enix) مثل سونی و … برپا خواهد شد و در آن قرار است نگاهی به تمامی دستاوردها و فراز و نشیب‌هایی که سری Final Fantasy در سی سال گذشته تجربه کرده، انداخته شود.

در نام این فستیوال خداحافظی به چشم می‌خورد که در اصل به این خاطر است که در این فستیوال به شرکت کنندگان از طریق دستگاه واقعیت افزوده خداحافظی‌های مختلف سری نیز نمایش داده می‌شود که البته با موسیقی و صحنه‌هایی از این مجموعه تزئین شده است. حدودا پنجاه قطعه موسیقی از مجموعه موسیقی این سری در این نمایشگاه وجود خواهد داشت.

البته دو بازی Final Fantasy XV و نسخه بازسازی شده Final Fantasy VII در این نمایشگاه حضوری ویژه خواهند داشت! مراسم مخصوص بازی دوم، Words Left Behind by Aerith نام خواهد داشت که در آن بازدیدکنندگان از کلیسای معروف منطقه Sector 5 می‌توانند بازدید کنند و در همین حین به خاطرات Aerith گوش فرا دهند. همچنین برای اولین بار در ژاپن، شاهد تصاویر جدیدی از این بازسازی خواهیم بود. سناریوی نوشته شده برای این بخش کاری از کازوشیگه نوجیما (Kazushige Nojima) است و شاهد صدای مایا ساکاموتو (Maaya Sakamoto) نیز خواهیم بود.

مراسمی که برای پانزدهمین نسخه اصلی از سری برگزار خواهد شد هم Phantom Wedding نام دارد. اگر بازی را تمام نکرده‌اید، ادامه پاراگراف را نخوانید! این مراسم روی ازدواج بین نوکتیس (Noctis) و لونا (Luna) در آخرین سکانس بازی تمرکز دارد، شخصیت‌هایی مثل پرومپتو (Prompto) و گلادیولوس (Gladiolus) و ایگنیس (Ignis) و رگیس (Regis) هم به شکلی مودبانه تبریک خواهند گفت. همچنین در کافه نزدیک به گالری هم غذاها و میان وعده‌هایی با تم Final Fantasy سرو خواهد شد تا بازدیدکنندگان هرچه بیشتر در حال و هوای این سری فرو بروند.

به هر حال، هم در این نمایشگاه شاهد تصاویری تازه از نسخه بازسازی شده Final Fantasy VII خواهیم بود و هم پایان Final Fantasy XV گسترش خواهد یافت و اطلاعات تازه‌ای از آن به گوش خواهد رسید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید