پس از عرضه کنسول نینتندو سوییچ به بازار، این کنسول ترکیبی با استقبال بالای مخاطبین روبرو گردید و به موفقیت‌های گسترده‌ای دست پیدا کرد. به موجب همین امر، برای عده‌ای این سوال مطرح می‌شود که با توجه به ترکیبی بودن این کنسول و امکان تجربه آن به صورت قابل حمل، آیا شرکت نینتندو کنسول قابل […]

نینتندو به پشتیبانی خود از نینتندو ۳Ds در سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد داد

پس از عرضه کنسول نینتندو سوییچ به بازار، این کنسول ترکیبی با استقبال بالای مخاطبین روبرو گردید و به موفقیت‌های گسترده‌ای دست پیدا کرد. به موجب همین امر، برای عده‌ای این سوال مطرح می‌شود که با توجه به ترکیبی بودن این کنسول و امکان تجربه آن به صورت قابل حمل، آیا شرکت نینتندو کنسول قابل حمل اصلی خود را فراموش خواهد کرد؟ خوب، ظاهراً خیر، چراکه این شرکت ژاپنی همچنان به پشتیبانی خود از نینتندو ۳Ds در سال ۲۰۱۸ میلادی ادامه خواهد داد و برای آینده برنامه‌های زیادی خواهد داشت.

نینتندو به تازگی تائید کرده است که همچنان در طی سال ۲۰۱۸ میلادی از کنسول نینتندو ۳Ds پشتیبانی به عمل خواهد آورد و بنابراین شاهد انتشار بازی‌های متنوعی برای آن خواهیم بود. این در حالی است که این شرکت برنامه‌های زیادی هم برای کنسول اصلی خود یعنی نینتندو سوییچ دارد.

تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima)، مدیرعامل شرکت نینتندو، در مصاحبه اخیر خود با روزنامه ژاپنی Kyoto Shimbun تصریح کرد که نینتندو به پشتیبانی از کنسول نینتندو ۳Ds ادامه خواهد داد.

کیمیشیما در ادامه توضیح داد که این کنسول به میزان فروشی که برای آن در سال جاری مالی این شرکت برنامه‌ریزی شده بود، دست یافته است و برنامه‌های تجاری آن به صورت معمول در سال ۲۰۱۸ میلادی جریان خواهد داشت.

با توجه به این اظهارات، مشخص است که مدیران اجرایی نینتندو تصمیم دارند تا دو کنسول اصلی در بازار داشته باشند. پرواضح است که این سخنان کیمیشیما، شایعات مربوط به کنار گذاشتن نینتندو ۳Ds از سوی نینتندو را رد می‌کند. همانطور که احتمالاً مستحضر هستید، نینتندو کنسول نینتندو سوییچ را به صورت ترکیبی به عنوان جانشینی برای کنسول Wii U معرفی کرد و استقبال بالا از آن در بازار، این شرکت را بیشتر به این سخت‌افزار متمرکز می‌سازد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید