آخرین عنوان استودیو Warhorse یعنی Kingdom Come: Deliverance، عنوانی داستان محور، جهان باز و در سبک نقش آفرینی بالاخره ماه بعد به بازار می‌آید. این بازی برای کنسول های ایکس باکس وان،‌ پلی استیشن ۴ و پی سی در تاریخ ۱۶ فوریه عرضه می‌شود. در حالی که توسعه دهندگان  قبلا هم در مورد کیفیت تصویر […]

بازی Kingdom Come: Deliverance با کیفیت ۱۴۴۰p بر روی کنسول ایکس باکس وان ایکس اجرا می‌شود

آخرین عنوان استودیو Warhorse یعنی Kingdom Come: Deliverance، عنوانی داستان محور، جهان باز و در سبک نقش آفرینی بالاخره ماه بعد به بازار می‌آید. این بازی برای کنسول های ایکس باکس وان،‌ پلی استیشن ۴ و پی سی در تاریخ ۱۶ فوریه عرضه می‌شود.

در حالی که توسعه دهندگان  قبلا هم در مورد کیفیت تصویر بازی برای کنسول ایکس باکس وان صحبت کردند اماتوسعه دهندگان در مصاحبه ای با تیم مطبوعاتی Wccftech اطلاعاتی، بیش از انتظارما، منتشر کرده‌اند. یکی از توسعه دهندگان استودیو Warhorse به نام Tobias Stolz-Zwilling، وعده وضوح تصویر ۱۴۴۰p را بر روی کنسول پرچمدار کمپانی مایکروسافت یعنی کنسول ایکس باکس وان ایکس را دادند. همچنین نسخه ایکس باکس وان ایکس این بازی دارای ویژگی‌های خاصی مانند بهبود سایه ها، افزایش کیفیت جزئیات و نور بازی خواهد بود اما همچنان اطلاعات خاصی از نرخ فریم بازی بر روی این کنسول در دسترس نیست.

کیفیت این بازی بر روی کنسول ایکس باکس وان ایکس از تمام کنسول های دیگر بهتر خواهد بود. کیفیت این بازی بر روی کنسول پلی استیشن۴ پرو ۱۰۸۰p خواهد بود در حالی که کیفیت این بازی برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن۴ ۹۰۰p خواهد بود و هچنین کم شدن کیفیت سیستم ذرات و روشنایی جهانی (گلوبال ایلومیشن) بازی در کنسول های دیگرمفصل تر خواهد بود و درآخرکمپانی Warhorse، اعلام کرده است که هریک از کنسول های بازی مشکل و کمبود خواص خود را خواهند داشت.

همان‌طور که می‌دانید موتور سازنده بازی Kingdom Come: Deliverance، موتورقدرتمند CryEngine 3.8.6 است و به دلیل برخی از محدودیت های این نسخه از آن،‌ این عنوان برای هیچ یک از نسخ های خود از قابلیت HDR پشتیبانی  نخواهد کرد.

نظرشما در مورد بازی Kingdom Come: Deliverance چیست؟ آیا شما علاقه ای به تجربه این بازی بر روی کنسول ایکس باکس وان ایکس دارید؟ لطفا نظرت خود را با ما در میان بگذارید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید