تبدیل مدتی شده است که خبر ساخت نسخه‌ای جدید از عنوان قدیمی و محبوب Resident Evil 2 در فروم ها و سایت‌های مختلف دیده می‌شود. همان طور که می‌دانید کپکام (Capcom) پس از انتشار ویدئوی معرفی عنوان Resident Evil ۷ در سال ۲۰۱۵ تا به امروز، تمامی تمرکز خود را بر روی پشتیبانی و نشر […]

شایعه: رونمایی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 2 نزدیک است

تبدیل
مدتی شده است که خبر ساخت نسخه‌ای جدید از عنوان قدیمی و محبوب Resident Evil 2 در فروم ها و سایت‌های مختلف دیده می‌شود. همان طور که می‌دانید کپکام (Capcom) پس از انتشار ویدئوی معرفی عنوان Resident Evil ۷ در سال ۲۰۱۵ تا به امروز، تمامی تمرکز خود را بر روی پشتیبانی و نشر این عنوان دوست داشتنی کرده است. به نظر می‌رسد کپکام هنوز هم توجه خود را بر این عنوان متمرکز کرده است اما خبرها و شایعات حاکی از آن است که کپکام همچنین مشغول کار بر روی نسخه‌ی بازسازی شده (remake/remaster) عنوان Resident Evil 2 است.

هنوز اطلاعات مشخصی از جزئیات مربوط به گیم‌پلی بازی منتشر نشده است؛ هرچند که از دقت به سرنخ‌های پیش رویمان می‌توان به برخی از این جزئیات پی برد. جالب است بدانید که کپکام تصویر حساب رسمی توییتر مجموعه رزیدنت ایول را به‌روز رسانی کرده است و تصویری که در پایین مشاهده می‌کنید را به جای آن قرار داده است. در این عکس تصویر لوگوی استفاده شده در سه گانه‌ی PSX و البته Resident Evil 2 مشاهده می‌شود. این می‌تواند به این معنی باشد که با آغاز سال جدید میلادی این شرکت هم فعالیت‌های تبلیغاتی را برای معرفی شماره جدیدی از این مجموعه را آغاز کرده است که همان نسخه‌ی جدید Resident Evil 2 می‌باشد.

طرفداران بسیاری به این تغییر عکس در شبکه‌های اجتماعی عکس‌العمل نشان داده‌اند و هیجان خود را برای مشاهده‌ی اولین عکس‌های بازی ابراز کرده‌اند. فراموش نکنید که بالاخره، پس از انتظارهای طولانی، با انتشار Monster Hunter: World راه برای انتشار عنوان بزرگ بعدی کپکام باز شده است و این فضای خالی باید به طریقی پر شود. در حال حاضر بزرگ‌ترین احتمال‌های معرفی و جایگزین برای پر شدن این فضا Resident Evil 2 و Devil May Cry 5، که همه‌ی اخبار اصلی آن به جز خبر معرفی رسمی منتشر شده است، هستند.

در اخبار دیگر مربوط به این مجموعه می‌توان به خبر تأمین بودجه بازی رومیزی Resident Evil 2 اشاره کرد. کمپین تأمین بودجه‌ی ساخت Resident Evil 2 Board Game به تازگی در سایت کیک استارتر (Kickstarter) با موفقیت به مبلغ مورد نیاز خود رسیده است و این بازی قرار است در سال جاری میلادی عرضه شود.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید