بازیکنان پرتعداد بازی تیراندازی فضایی و چند نفره Elite Dangerous به زودی می‌توانند طعم فصل سوم برنامه‌ریزی شده این عنوان را بچشند چراکه نسخه آزمایشی (بتا) عمومی Beyond: Chapter One تا اواخر این ماه در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. در همین راستا، نسخه آزمایشی این بازی این امکان را به شما خواهد داد تا […]

بتای عمومی Elite Dangerous: Beyond – Chapter One اواخر این ماه در دسترس قرار می‌گیرد

بازیکنان پرتعداد بازی تیراندازی فضایی و چند نفره Elite Dangerous به زودی می‌توانند طعم فصل سوم برنامه‌ریزی شده این عنوان را بچشند چراکه نسخه آزمایشی (بتا) عمومی Beyond: Chapter One تا اواخر این ماه در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. در همین راستا، نسخه آزمایشی این بازی این امکان را به شما خواهد داد تا ماموریت‌های Wing را تجربه کنید که بر پایه اهداف تیمی است و بازیکنان از سراسر جهان می‌توانند در آن شرکت کنند.

علاوه بر این‌ها، این نسخه آزمایشی شامل Chieftain، کشتی جنگی و پیشرفت‌های متعدد گیم‌پلی و گرافیکی خواهد بود که از جمله آن‌ها می‌توان به فناوری رندر بهتر سیارات دور دست، مکانیک‌های مهندسی بهتر، تعادل‌سازی پاداش‌های ماموریت‌ها و همچنین تغییر دوباره جرایم بخش مجازات افراد متخلف اشاره داشت.

شایان ذکر است که به‌روزرسانی نهایی این بازی برای همه بازیکنان رایگان خواهد بود. بازی Elite Dangerous در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نسخه آزمایشی این بازی از تاریخ پنجشنبه ۵ بهمن ماه (۲۵ ژانویه ۲۰۱۸ میلادی) بر روی تمامی پلتفرم‌های مقصد بازی مورد بحث در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید