از روز جمعه‌ی هفته‌ی گذشته نسخه‌ی بتایی از عنوان Dissidia: Final Fantasy NT برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شده است. این نسخه‌ی بتا اگر چه اکنون در دسترس است و علاقه‌مندان می‌توانند آن را دریافت کنند، اما با توجه به اخبار اعلام شده این نسخه‌ی نهایی و کامل نیست و طی ۱۰ روز آینده […]

لیست دومین مجموعه شخصیت های قابل بازی در نسخه‌ی بتای Dissidia: Final Fantasy NT اعلام شد

از روز جمعه‌ی هفته‌ی گذشته نسخه‌ی بتایی از عنوان Dissidia: Final Fantasy NT برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شده است. این نسخه‌ی بتا اگر چه اکنون در دسترس است و علاقه‌مندان می‌توانند آن را دریافت کنند، اما با توجه به اخبار اعلام شده این نسخه‌ی نهایی و کامل نیست و طی ۱۰ روز آینده به صورت مداوم به‌روز رسانی می‌شود. در این به‌روز رسانی‌ها علاوه بر موارد دیگر شخصیت‌های قابل بازی جدیدی نیز به نسخه‌ی بتای بازی اضافه خواهند شد. ساعاتی پیش لیست این شخصیت‌ها، که قرار است به نسخه‌ی بتای Dissidia: Final Fantasy NT اضافه شوند، اعلام شد و در میان شخصیت‌های نام برده شده نام کاراکتر محبوب سفیروث نیز به چشم می‌خورد.

این به‌روز رسانی‌ها درواقع به این خاطر در نظر گرفته شده‌اند تا بازی بازان روش‌های مبارزه‌ی مختلف هر یک از قهرمانان و تبهکاران بازی را امتحان کنند. به‌روز رسانی جدیدی که امروز منتشر می‌شود گلچین شخصیت‌های پیشین را با شخصیت‌های جدیدی که در لیست پایین نام آن‌ها را مشاهده می‌کند تعویض کرده و شخصیت‌های جدیدی را برای بازی در دسترس قرار می‌دهد. در میان اسامی این لیست نام شخصیت‌های محبوبی چون Sephiroth از FFVII یا Tidus از FFX دیده می‌شود. جالب است بدانید این اولین باری است که طرفداران این مجموعه می‌توانند قدرت‌های شخصیت Ace را امتحان کنند چرا که Ace یکی از معدود شخصیت‌هایی بود که در نسخه‌های پیشین برای PSP حاضر نبود. لیست این شخصیت‌ها، که جایگزین کاراکترهای حاضر از جمعه تا به امروز می‌شوند، از طریق حساب رسمی توییتر فاینال فانتزی اعلام شد. برخی از این شخصیت‌ها تنها تا هجدهم ژانویه در دسترس هستند و بعد از روز پنجشنبه از دسترس خارج می‌شوند. نام این شخصیت‌ها را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

  • Garland (FFI)
  •  Cloud of Darkness (FFIII)
  •  Kain (FFIV)
  •  Exdeath (FFV)
  •  Kefka (FFVI)
  • Ultimecia (FFVIII)
  • Kuja (FFIX)
  • Shantotto (FFXI)
  •  Vaan (FFXII)

سومین و آخرین سری به‌روز رسانی ها برای این نسخه‌ی بتا پس از روز پنجشنبه منتشر می‌شود و شامل شخصیت هایی است که تا به حال در بازی دیده نشده‌اند.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید