به تازگی جدیدترین بروزرسانی بازی محبوب PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شده است که برخی از مشکلات و باگ‌های بازی را رفع خواهد کرد. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب قابل مشاهده است. تقریبا چند روز پیش استودیو PUBG Crop یعنی سازنده بازی محبوب PlayerUnknown’s Battlegrounds، اعلام کرد که بروزرسانی جدید این بازی بزودی منتشر خواهد شد و […]

جدیدترین بروزرسانی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شد

به تازگی جدیدترین بروزرسانی بازی محبوب PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شده است که برخی از مشکلات و باگ‌های بازی را رفع خواهد کرد. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب قابل مشاهده است.

تقریبا چند روز پیش استودیو PUBG Crop یعنی سازنده بازی محبوب PlayerUnknown’s Battlegrounds، اعلام کرد که بروزرسانی جدید این بازی بزودی منتشر خواهد شد و تعدادی از مشکلات آزار دهنده این بازی را رفع خواهد کرد. حال این بروزرسانی جدید منتشر شده و جزئیات آن با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته شده است.

در واقع این بروزرسانی فقط در پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده است و مثل آپدیت بزرگ این بازی در ماه دسامبر نیست، اما می‌تواند بر روی گیم پلی این بازی تاثیر گذار واقع شود. یکی از تغییراتی که در این برورزرسانی جدید بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds اعمال شده است، بهبود بخشیدن به وضعیت کلاینت (client) بازی است که واقعا در گیم پلی بازی تاثیر گذار است. به عنوان مثال اگر در یک محیط شبیه سازی شده بازی و هنگام تعداد زیادی از بازیکنان در آن حضور دارند، اقدام‌هایی مانند حرکت بازیکنان، انفجار ها، شلیک‌ها و دیگر اتفاقات رخ دهد و کلاینت بازی از سوی سازندگان بهینه سازی نشده باشد، قطعا مشکلاتی را برای بازیکنان ایجاد می‌کند و آن تجربه لذت بخش از آن ها گرفته می‌شود.

همچنین بروزرسانی جدید بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds، دو باگ آزاردهنده دیگر بازی را رفع خواهد کرد. اولین باگ، زمانی رخ می‌داد که کاربران شخصیت اصلی بازی خود را شخصی‌سازی می‌کردند و وارد گیم پلی بازی می‌شدند. در این جریان شخصیت اصلی بازی بدون حرکت متوقت می‌شد و قادر انجام هیچ کاری نبود، در این صورت کنترل شخصیت بازی از دست بازیکنان به طور کامل خارج می‌شد. باگ دوم مربوط به زمانی است که بازیکنان در بخش Replay ، حس می‌کردند که شخصیت اصلی بازی بدون کنترل آن ها در حال حرکت کردن است.

این بروزرسانی جدید بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds، در حال حاضر برای تمامی کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید