عنوان Disc Jam قرار است در چند هفته‌ی آینده برای کنسول محبوب این روزهای نینتندو، نینتندو سوییچ، منتشر شود. Disc Jam پیش از سوییچ برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شده است و به محبوبیت قابل قبولی در بین کاربران این دو کنسول دست یافته است. سبک خاص اکشن چندنفره‌ی […]

عنوان Disc Jam به زودی برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

عنوان Disc Jam قرار است در چند هفته‌ی آینده برای کنسول محبوب این روزهای نینتندو، نینتندو سوییچ، منتشر شود. Disc Jam پیش از سوییچ برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شده است و به محبوبیت قابل قبولی در بین کاربران این دو کنسول دست یافته است.

سبک خاص اکشن چندنفره‌ی عنوان Dsic Jam به خوبی در کنسول نینتندو سوییچ عمل خواهد کرد و این عنوان گزینه‌ی مناسبی برای آمدن به سوییچ است؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود که طرفداران و کاربران سوییچ حتماً این عنوان را امتحان کنند، حتی اگر این عنوان بر روی پلتفرم دیگری تجربه کرده‌اند. گیم پلی منحصر به فرد Disc Jam تجربه‌ی متفاوتی را در سوییچ رغم خواهد زد. اگر شما هنوز این بازی را تجربه نکرده‌اید پیشنهاد می‌شود پیش از خرید حتماً آن را امتحان کنید تا ببینید این بازی برای شما مناسب است یا نه. شایان ذکر است که دمویی از این بازی در مراسم PAX ارائه شد و افراد حاضر در رویداد PAX می‌توانستند این بازی را برای مدتی تجربه کنند.

در متن اعلامیه نشر این عنوان آمده است:

بهتر است Disc Jam را با دوستانتتان بازی کنید. تجربه‌ی Disc Jam با دیگران چیز دیگری است و نینتندو سوییچ اتصال بازی بازان با یکدیگر را، چه به صورت آفلاین و چه به شکل آنلاین، از همیشه آسان‌تر کرده است. علاوه بر پشتیبانی Disc Jam از قابلیت بازی بین پلتفرمی (Cross-Play) در پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی، این عنوان از سیستم بازی چندنفره‌ی محلی پشتیبانی می‌کند. در این سیستم تا ۳ دستگاه سوییچ نزدیک به هم می‌توانند به یک دیگر متصل شوند و با یک دیگر بازی را تجربه کنند.

به همراه انتشار Disc Jam یک به‌روز رسانی بزرگ نیز برای این عنوان منتشر می‌شود. با این به‌روز رسانی شخصیت‌های جدید برای بازی و حالت‌های جدیدی به بازی اضافه می‌شود. علاوه بر این‌ها لیگ‌های رتبه بندی و حالت آفلاین Bot Play نیز به عنوان Disc Jam اضافه خواهد شد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید