به تازگی شرکت Idea Factory International به صورت رسمی اعلام کرده است که بازی Hakuoki: Edo Blossoms بر روی کنسول پلی‌استیشن ویتا در تاریخ سه‌شنبه ۲۲ اسفند ماه (۱۳ مارس ۲۰۱۸ میلادی) در آمریکای شمالی و در تاریخ جمعه ۲۵ اسفند ماه (۱۶ مارس) هم در بازار اروپا منتشر خواهد شد. علاوه بر این، شرکت […]

تاریخ انتشار Hakuoki: Edo Blossoms برای پلی‌استیشن ویتا مشخص شد

به تازگی شرکت Idea Factory International به صورت رسمی اعلام کرده است که بازی Hakuoki: Edo Blossoms بر روی کنسول پلی‌استیشن ویتا در تاریخ سه‌شنبه ۲۲ اسفند ماه (۱۳ مارس ۲۰۱۸ میلادی) در آمریکای شمالی و در تاریخ جمعه ۲۵ اسفند ماه (۱۶ مارس) هم در بازار اروپا منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، شرکت نامبرده چندین تصویر جدید از این بازی با تمرکز بر روی شخصیت هیجاکاتا (Hijakata)، فرمانده شیطانی شینسنگومی (Shinsengumi)، که باید شرایط نبرد Toba-Fushimi در کیوتو را به نفع خود تغییر دهد، منتشر ساخته است.

در بازی Hakuoki: Edo Blossoms شاهد بازگشت چیزورو (Chizuru)، شخصیت اصلی این سری که به دنبال پدر گمشده‌اش است نیز خواهیم بود. با این حال، در عین بوجود آمدن مشکلات متعدد، شینسنگومی به مانعی بر جستجوهای چیزورو تبدیل می‌گردد. پس از گذشت چهار سال و در سال ۱۸۶۸، سال آخر حوادث Bakumatsu Period، کلیه احزاب در حال آماده شدن برای شرکت در نبرد Toba-Fushimi جهت مقابله با رویش گرایش ناسیونالیسم امپریالیستی و تصمیم‌گیری برای آینده Tokugawa Shogunate می‌شوند.

در نهایت شینسنگومی مجبور می‌شود تا برای آینده خود و زنده ماندن، تصمیم‌های سختی بگیرد. یکی از این تصمیم‌ها، جلوگیری از فاش شدن راز Furies است.

بازی Hakuoki: Edo Blossoms بر روی مقابله شخصیت چیزورو و حزبش با حوادث پیش آمده تمرکز دارد. در عین حال شرایط آب و هوایی ژاپن نیز در حال تغییر است. در این بازی، بیش از ۳۰ پایان برای داستان آن وجود دارد که بسته به تصمیم‌گیری‌های بازیکنان تغییر می‌کند.

همچنین شرکت Idea Factory International از تصویر روی جلد این بازی هم رونمایی کرده است. لازم به ذکر است که بازی Hakuoki: Edo Blossoms درجه سنی M را از سازمان رده بندی سنی بازی‌های ویدئویی دریافت کرده است.

از زیر می‌توانید جدیدترین تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید