عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy سال گذشته پس از انتشار برای پلی‌استیشن ۴ با استقبالی فوق‌العاده رو به رو شد. این عنوان در مدت کوتاهی به فروش خوبی دست یافت و جانی تازه به این مجموعه‌ بخشید. این موفقیت به گونه‌ای بود که شاید کمتر کسی انتظار آن را داشت و همین موفقیت دلیلی […]

گزارش: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در راه رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ است

عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy سال گذشته پس از انتشار برای پلی‌استیشن ۴ با استقبالی فوق‌العاده رو به رو شد. این عنوان در مدت کوتاهی به فروش خوبی دست یافت و جانی تازه به این مجموعه‌ بخشید. این موفقیت به گونه‌ای بود که شاید کمتر کسی انتظار آن را داشت و همین موفقیت دلیلی شده است تا اکتیویژن (Activision) توجه بیشتری به آن اختصاص دهد و به فکر انتشار این بازی برای پلتفرم‌های دیگر باشد.

مجله‌ی اروپایی Licensing Source Book Europe وقایع مربوط به ثبت پروانه، مجوزها و خرده فروشی‌ها را پوشش می‌دهد. در شماره‌ای از این مجله یکی از مدیران بخش ثبت مجوز، به نام Max Arguile، ادعا می‌کند که عنوان محبوب Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در آینده برای نینتندو سوییچ و البته رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. شایان ذکر است که Max Arguile از اعضای شرکت GB Eye است. این شرکت، که در زمینه‌ی فروش کالا فعالیت دارد، در سال‌های اخیر رابطه‌ی کاری نزدیکی با اکتیویژن داشته است و کار فروش محصولات مربوط به آن‌ها را بر عهده دارد. زمانی که Max Arguile درباره‌ی موارد مورد انتظار در سال ۲۰۱۸ صحبت می‌کند به بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نیز اشاره کرده و درباره‌ی آن توضیح می‌دهد. او نوشته است:

شماره‌ی جدید این مجموعه (‌Crash Bandicoot N. Sane Trilogy) عملکرد بسیار خوبی در خرده فروشی‌ها داشت و به موفقیت چشمگیری دست پیدا کرد. این در حالی است هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای صرف بازاریابی برای این محصول نشد. سال آینده این بازی بیش از پیش گسترده خواهد شد (سوییچ و رایانه‌های شخصی) و شاهد عنوان جدیدی در سال ۲۰۱۹ خواهیم بود. اکتیویژن یک برنامه‌ی پنج ساله برای این بازی دارد و GB Eye مفتخر است که تا انتهای آن اکتیویژن را یاری کند.

انتشار این بازی برای دیگر پلتفرم‌های محبوب با توجه به موفقیت بسیار خوب نسخه‌ی پلی استیشن ۴ آن چندان دور از انتظار نیست. اما موضوعی که از گسترش عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نیز هیجان انگیز تر است، انتشار یک بازی کاملاً جدید از این مجموعه در سال ۲۰۱۹ است. با توجه به صحبت‌های Max Arguile امکان انتشار چنین عنوانی در سال ۲۰۱۹ میلادی وجود دارد. همچنین باید خاطر نشان کرد که گرچه کنسول اکس باکس وان در لیست پلتفرم‌های احتمالی نشر قرار نگرفته است اما با توجه به اشتیاق اکتیویژن به گسترش هرچه بیشتر این عنوان، انتشار آن برای کنسول مایکروسافت نیز دور از انتظار نیست.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید