ما می‌دانیم که تری‌آرک (Treyarch)، استودیویی که ساخت سری بازی‌های Call of Duty: Black Ops را در کارنامه خود دارد، در حال حاضر بر روی پروژه جدیدی کار می‌کند که احتمالاً بازی Call of Duty: Black Ops 4 نام دارد. به تازگی این استودیو اقدام به استخدام افراد جدیدی کرده است تا بر روی خلق […]

شایعات مربوط به بازی Call of Duty: Black Ops 4 قوت گرفت

ما می‌دانیم که تری‌آرک (Treyarch)، استودیویی که ساخت سری بازی‌های Call of Duty: Black Ops را در کارنامه خود دارد، در حال حاضر بر روی پروژه جدیدی کار می‌کند که احتمالاً بازی Call of Duty: Black Ops 4 نام دارد. به تازگی این استودیو اقدام به استخدام افراد جدیدی کرده است تا بر روی خلق شخصیت‌های پروژه جدیدشان کار کنند و به دنبال جذب انیماتوری سینمائی هم بوده‌ است. این در حالی است که این استودیو اطمینان داده که اولویت عنوان بعدی‌شان، داستان‌سرایی آن خواهد بود.

گرچه هنوز استودیوی تری‌آرک از بازی جدید خود رونمایی نکرده است اما شایعات متعدد حکایت از ساخت بازی Call of Duty: Black Ops 4 توسط این استودیو دارند. بر اساس گزارش جدید وب‌سایت یوروگیمر، منابع آگاه متعدد دیگری تائید کرده‌اند که نسخه جدید سری بازی‌های Call of Duty عنوان Call of Duty: Black Ops 4 خواهد بود که تا اواخر سال جاری میلادی وارد بازار خواهد شد.

همچنین هنوز اطلاعاتی از پلتفرم‌های مقصد این بازی در دست نیست اما پیش‌بینی می‌شود که Call of Duty: Black Ops 4 بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه گردد. در همین راستا، نخستین منبعی که اطلاعات این بازی را فاش ساخت، یعنی مارکوس سلارز (Marcus Sellars)، در توییتر خود اعلام کرده است که این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد.

سلارز در ادامه اظهارات خود ابراز کرد که بازی Call of Duty: Black Ops 4 در دنیای مدرن جریان دارد اما خبری از جنگ‌های پیشرفته و به خصوص جت‌پک‌ها نخواهد بود.

علاوه بر این‌ها، این منبع آگاه صنعت بازی‌های ویدئویی اعلام کرد که نسخه نینتندو سوییچ بازی Call of Duty: Black Ops 4 از قابلیت‌های منحصر به فرد این کنسول هیبریدی یعنی ویژگی HD Rumble و کنترل‌های حرکتی آن پشتیبانی خواهد کرد.

با این حال، هنوز چیزی در این باره به صورت رسمی از سوی شرکت اکتیویژن (Activision)، ناشر این مجموعه بازی محبوب، تائید نشده است و باید این خبر و اظهارات مارکوس سلارز را تنها یک حدس و گمان بدانیم. لازم به ذکر است که این تنها گزارش مربوط به بازی Call of Duty: Black Ops 4 نیست و تاکنون برخی از تحلیلگران سازمان Cowen & Company نیز به عرضه این بازی اشاره کرده‌اند.

آیا فکر می‌کنید که چهارمین نسخه از سری Black Ops امسال عرضه خواهد شد یا خیر؟ انتظارات و پیش‌بینی‌های شما در این باره چیست؟ لطفاً دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید