Focus Home Interactive و Vostok Games از بازی در دست ساخت خود Fear the Wolves رونمایی کردند. عنوانی پسا آخرالزمانی در سبک بتل‌ رویال و تیراندازی اول شخص که در منطقه چرنوبیل جریان خواهد داشت. PlayerUnknown’s Battlegrounds از زمان انتشار در سال گذشته و کسب موفقیت‌های بسیار تا به اکنون الهام‌بخش عناوین زیادی در سبک بتل‌ […]

عنوان Fear the Wolves معرفی شد

Focus Home Interactive و Vostok Games از بازی در دست ساخت خود Fear the Wolves رونمایی کردند. عنوانی پسا آخرالزمانی در سبک بتل‌ رویال و تیراندازی اول شخص که در منطقه چرنوبیل جریان خواهد داشت.

PlayerUnknown’s Battlegrounds از زمان انتشار در سال گذشته و کسب موفقیت‌های بسیار تا به اکنون الهام‌بخش عناوین زیادی در سبک بتل‌ رویال بوده است، برخی از آن‌ها مانند Fortnite: Battle Royale به محبوبیت قابل توجهی نیز دست یافته‌اند. امروز استودیوی Vostok Games و Focus Home Interactive به ترتیب سازنده و ناشری که در گذشته برروی فرانچایز S.T.A.L.K.E.R نیز کار کرده‌اند، اعلام داشتند که قرار است با عنوان Fear the Wolves به سراغ سبک بتل‌ رویال بروند. Fear the Wolves در اواخر سال جاری برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر خواهد شد، اما در ابتدا بصورت دسترسی زودهنگام در اختیار دارندگان رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

همانطور که در ابتدای خبر اشاره شد، Fear the Wolves عنوانی پسا آخرالزمانی در سبک بتل رویال است. در این عنوان بازیکنان چه بصورت فردی و چه در قالب یک تیم باید تلاش کنند تا در منطقه چرنوبیل و از میان ۱۰۰ بازیکن، آخرین بازمانده/ گروه باشند. بازی مذکور در نظر دارد تا با تاکید به این قضیه که محیط چه تاثیراتی می‌تواند بر بازیکن بگذارد، قدمی نو در سبک بتل رویال بردارد و آن را چالشی‌تر کند. Fear the Wolves دارای سیستم آب و هوای پویا و چرخه شب و روز خواهد بود، بنابراین بازیکنان باید در هر لحظه مراقب محیط پیرامون خود باشند. همچنین در این بازی کاربران می‌توانند تجهیزاتی را پیدا کنند که با استفاده از آن‌ها وارد مناطق خاصی شوند که بیشترین میزان تشعشعات را خواهند داشت، اما احتمال دارد که در این مناطق با موجودات جهش یافته‌ای مواجه شوند!!

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از بازی در دسترس نیست. در نهایت بار دیگر متذکر می‌شویم که Fear the Wolves قرار است در تاریخ نامشخصی تا پایان سال جاری برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شود.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید