Fear the Wolves

چندی پیش استودیو اوکراینی Vostok Games که شامل اعضای قبلی سازنده S.T.A.L.K.E.R می‌شود و آخرین بازی ساخته شده توسط آن‌ها Survarium نام داشت، همکاری خود را با Focus Home Interactive برای ساخت یک عنوان بتل رویال با نام Fear the Wolves اعلام کرد. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از wccftech، بازی در سال 2018 برای PC و کنسول‌های نسل 8 منتشر خواهد شد و در محیط رادیواکتیوی چرنوبیل قرار دارد. طبق گفته‌های زیر اطلاعات بیشتر در رویدادی که به زودی Focus ترتیب خواهد داد منتشر خواهد شد:

"بازی برای چند ماه توسط Vostok Games(سازنده S.T.A.L.K.E.R) و تحت لیبل Focus Home Interactive در دست ساخت قرار دارد. رونمایی رسمی از Fear the Wolves که یک بازی شوتر اول‌شخص پسا آخرالزمانی است  در طول رویداد “Le What’s Next de Focus” که از تاریخ 7 فوریه تا 8م این ماه جریان دارد رخ خواهد داد. این عنوان که برای عرضه در سال 2018 برنامه‌ریزی شده، از جنبه‌های مختلفی ژانر بتل رویال را تکامل می‌بخشد."

"Fear the Wolves بازیکن را در یک گروه یا به صورت گرگی تنها قرار خواهد داد که باید در محیطی رادیواکتیو چرنوبیلی به مبارزه بپردازند. این عنوان به غیر از مود کلاسیک بازی‌های بتل رویال که به صورت last man standing بین 100 نفر است شامل یک حالت جدید می‌شود که ژانر بتل رویال را دگرگون خواهد کرد."

"جالب است بدانید تنها بازیکنان دیگر برای اول شدن شما در نبرد‌ها تهدید به حساب نمی‌آیند بلکه آب و هوا در سرتاسر نقشه بازی حالتی پویا دارد و این تغییرات آب و هوایی بسیار مرگبار هستند و ممکن است شما را از آن بازی حذف کنند. همین حالت پویای آب و هوا و چرخه روز و شب باعث می‌شود بازیکنان با یکدیگر همکاری داشته باشند و دائماً به استراتژی‌های مختلف فکر کنند. موجودات جهش یافته نیز در بازی حضور خواهند داشت ..."

نظر شما در این باره چیست؟

منبع متن: pardisgame

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید