عنوان شوتر تاکتیکی محبوب یوبیسافت یعنی Rainbow Six Siege در هفته آینده رایگان خواهد بود. این رویداد محدود که از ۱۵ فوریه الی ۲۰ فوریه جریان دارد به شما اجازه می‌دهد تا به‌خوبی به تجربه این بازی آنلاین بپردازید. همچنین اگر شما پس از تجربه چند روزه خود قصد خرید بازی را داشته باشید، می‌توانید باتخفیف […]

عنوان Rainbow Six Siege را در هفته آینده به رایگان تجربه کنید

عنوان شوتر تاکتیکی محبوب یوبیسافت یعنی Rainbow Six Siege در هفته آینده رایگان خواهد بود. این رویداد محدود که از ۱۵ فوریه الی ۲۰ فوریه جریان دارد به شما اجازه می‌دهد تا به‌خوبی به تجربه این بازی آنلاین بپردازید.

همچنین اگر شما پس از تجربه چند روزه خود قصد خرید بازی را داشته باشید، می‌توانید باتخفیف ویژه‌ای آن را خریداری نمایید، تمامی پیشرفت‌ها و جوایز شما نیز به نسخه خریداری شده انتقال میابد.

یوبیسافت در یادداشت خود درباره تجربه رایگان Rainbow Six Siege اعلام داشت که تا به‌حال ۲۵ میلیون بازی‌باز به تجربه این بازی برروی پلتفرم‌های فعال آن پرداخته‌اند. بروزرسان بزرگ بازی نیز با نام Operation Chimera در تاریخ شش مارس در دسترس همه کاربران قرار می‌گیرد. رویداد Outbreak نیز در همین تاریخ (۱۵ اسفند) آغاز خواهد شد.

شما می‌توانید اطلاعات تکمیلی درباره بروزرسان بزرگ بازی و رویداد Outbreak را در اینجا مطالعه کنید.

Rainbow Six Siege هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید