دیوید کیج و استودیوی او یعنی کوانتیک دریم با اتهامات سنگینی رو به رو شده اند. در ادامه این خبر و جزئیات آن با گیمفا همراه باشید! در هفته های اخیر گزارش های متعددی درباره این قضیه که محل کار شرکت کوانتیک دریم برای کارمندان آن بسیار نامناسب است مطرح شده اند و کارکنان بسیاری […]

نظر کوانتیک دریم درباره اخبار اخیر:«این یک پویش بسیار کثیف است»

دیوید کیج و استودیوی او یعنی کوانتیک دریم با اتهامات سنگینی رو به رو شده اند. در ادامه این خبر و جزئیات آن با گیمفا همراه باشید!

در هفته های اخیر گزارش های متعددی درباره این قضیه که محل کار شرکت کوانتیک دریم برای کارمندان آن بسیار نامناسب است مطرح شده اند و کارکنان بسیاری نیز این استودیو را به مسائل مشابهی متهم کرده اند علی الخصوص شخص دیوید کیج، رئیس ارشد این کمپانی را. این شرکت حال از طریق اکانت توئیتر خود تمامی این اتهامات را طبق معمول تکذیب کرده است.

در این سخنان بیان شده است که شرکت کوانتیک دریم، مورد حمله «پویشی کثیف و غیر واقعی» توسط برخی «رسانه ها» که بر پایه و اساس شواهدی کاملاً نامعتبر که اصالت و درستی آن ها به هیچ وجه قابل اثبات نیست قرار گرفته است. باید این نکته را مد نظر داشت که این اتهاماتی که علیه کوانتیک دریم مطرح شده اند در حال حاضر تنها و صرفاً «اتهام» هستند و درستی آن ها محل تردید است و البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که روزنامه ای که اولین بار این ادعاها را مطرح کرد روزنامه Le Monde بود که اعتبار زیادی در سطح دنیا دارد و نمی شود آن را به سطح «برخی رسانه ها» تقلیل داد.

اگر این اتهامات درست باشند، باید امیدوار باشیم کسانی که مسئول آن هستند به جزای خود برسند. اگر نه نیز بیاید امیدوار باشیم که کسانی که این اتهامات را بر علیه این شرکت مطرح کردند با مجازات خود رو به رو شوند. در حال حاضر نمی توان با اطمینان نظری داد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید