در روز‌های گذشته شاهد بوده ایم که انتشار عنوان محبوب و مورد انتظار Red Dead Redemption 2 تا پاییز سال آینده به تعویق افتاده است. حال به تازگی آقای استراوس زلنیک، مدیر عامل شرکت تیک تو در رابطه با این موضوع صحبت‌هایی ارائه داده و به این نکته اشاره می کند که آن‌ها از تاریخ انتشار […]

تیک تو نسبت به تاریخ انتشار Red Dead Redemption 2 مطمئن است

در روز‌های گذشته شاهد بوده ایم که انتشار عنوان محبوب و مورد انتظار Red Dead Redemption 2 تا پاییز سال آینده به تعویق افتاده است. حال به تازگی آقای استراوس زلنیک، مدیر عامل شرکت تیک تو در رابطه با این موضوع صحبت‌هایی ارائه داده و به این نکته اشاره می کند که آن‌ها از تاریخ انتشار عنوان Red Dead Redemption 2 کاملا مطمئن بوده و از عرضه آن در فصل تعطیلات بسیار هیجان زده هستند.

شاید کمتر کسی انتظار تاخیر دوباره عنوان Red Dead Redemption 2 را داشته است آن هم در حالی که شواهد و قرائن از انتشار این عنوان در بهار ۲۰۱۸ خبر می دادند. در هر صورت اگرچه این موضوع، خبر بسیار نا امید کننده ای برای کاربران بازی‌های ویدیویی و به خصوص طرفداران این عنوان می باشد اما مطمئنا تیم سازنده نیز برای به تعویق انداختن تاریخ انتشار آن دلایل خود را دارد. آقای استراوس زلنیک، مدیر عامل شرکت تیک تو، در رابطه با این موضوع توضیح می دهد که تمام تمرکز تیم سازنده بر این است تا بهترین و بالاترین تجربه ممکن از یک سرگرمی را ارائه دهند و آن‌ها هنگامی بازی را عرضه خواهند کرد که به اوج تکامل و پختگی خود رسیده باشد.

 در این زمینه ظاهرا شرکت راک استار احساس کرده که بازی همچنان به رفع مشکلات و پولیش بیشتری احتیاج دارد و طبیعتا شرکت تیک تو نیز از این تصمیم حمایت می کند.

به گفته آقای زلنیک، در حال حاضر تاریخ ۲۶ اکتبر برای انتشار عنوان Red Dead Redemption 2 تنظیم شده و آن‌ها نیزمطمئن هستند که بازی در تاریخ یاد شده منتشر خواهد شد. او همچنین به این نکته اشاره کرد که فصل تعطیلات برای انتشار این عنوان زمان بسیار مناسب و البته مفیدی خواهد بود. اگرچه در این فصل رقابت بیشتری وجود دارد، اما نسبت به ده سال گذشته امکان رقابت وسیع تر بوده و به همین دلیل ناشر این عنوان نسبت به زمان عرضه آن بسیار هیجان زده و مشتاق است.

عنوان Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸(۴ آبان سال ۱۳۹۷) برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و  اکس باکس وان در دسترس خواهد بود.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید