بزرگترین مسابقه سالانه بازی‌های مبارزه‌ای، یعنی رویداد EVO 2018، تا مدتی دیگر آغاز به کار خواهد کرد و به همین منظور، فهرست بازی‌های حاضر در این رویداد مشخص و اعلام شده است. در مجموع هشت بازی در سری مسابقات EVO 2018 حضور دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به بازی‌های کلاسیکی نظیر Super Smash Bros. […]

فهرست بازی‌های حاضر در رویداد EVO 2018 مشخص شد

بزرگترین مسابقه سالانه بازی‌های مبارزه‌ای، یعنی رویداد EVO 2018، تا مدتی دیگر آغاز به کار خواهد کرد و به همین منظور، فهرست بازی‌های حاضر در این رویداد مشخص و اعلام شده است.

در مجموع هشت بازی در سری مسابقات EVO 2018 حضور دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به بازی‌های کلاسیکی نظیر Super Smash Bros. Melee و عناوینی که به تازگی منتشر شده‌اند از جمله Dragon Ball FighterZ اشاره داشت. فهرست بازی‌های حاضر در رویداد EVO 2018 به شرح زیر است:

  • Tekken 7
  • Injustice 2
  • Super Smash Bros. Melee
  • Super Smash Bros. for Wii U
  • Dragon Ball FighterZ
  • Street Fighter V Arcade Edition
  • BlazBlue Cross Tag Battle
  • Guilty Gear Xrd Rev 2

بازی‌هایی که در دوره گذشته این سری مسابقات یعنی رویداد EVO 2017 حضور داشته و به دوره جدید این رویداد راه نیافته‌اند، King of Fighters XIV، BlazBlue: Central Fiction و Ultimate Marvel vs. Capcom 3 نام دارند.

با این وجود، مهم‌ترین غایب این فهرست، بازی Marvel vs. Capcom Infinite محسوب می‌شود. جدیدترین بازی از سری بازی‌های MVC که پس از عرضه در ماه سپتامبر سال گذشته میلادی با استقبال بالای بازیکنان و منتقدان روبرو شد. عدم راه‌یابی بازی Marvel vs. Capcom Infinite به EVO 2018، دوره جدید این سری مسابقات را به نخستین دوره در تاریخ سری مسابقات EVO تبدیل می‌کند که هیچ نسخه‌ای از سری محبوب MVC در آن حضور ندارد. بی‌شک عدم حضور یکی از محبوب‌ترین و بهترین سری بازی‌های مبارزه‌ای در یک رویداد مسابقه‌ای که مختص بازی‌های مبارزه‌ای است، بسیار ناخوشایند است.

با این وجود و حتی با عدم حضور نسخه‌ای از سری Marvel vs Capcom در این دوره از مسابقات EVO، حضور بازی‌های مبارزه‌ای جدیدی که به تازگی عرضه شده‌اند، بسیار هیجان‌انگیز است. از جمله این موارد می‌توان به بازی Dragon Ball FighterZ اشاره داشت. رویداد EVO 2018 در تابستان سال جاری میلادی و از تاریخ جمعه ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۳ آگوست ۲۰۱۸) آغاز به کار خواهد کرد و تا روز یکشنبه ۱۴ مرداد ماه (۵ آگوست) ادامه خواهد داشت. این دوره از این مسابقات در نوادای لاس وگاس برگزار می‌گردد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید