به تازگی شرکت کپکام (CapCom) اعلام کرده است که از زمان عرضه بازی Monster Hunter World، تا به حال بیش از ۶ میلیون نسخه از آن به بازار ارسال شده است که این رقم شامل عرضه آن در خرده‌فروشی‌ها و همچنین دانلودهای نسخه دیجیتالی این عنوان در فروشگاه پلی‌استیشن و فروشگاه ایکس‌باکس می‌شود. تنها در […]

بیش از ۶ میلیون نسخه از Monster Hunter World در بازار توزیع شده است

به تازگی شرکت کپکام (CapCom) اعلام کرده است که از زمان عرضه بازی Monster Hunter World، تا به حال بیش از ۶ میلیون نسخه از آن به بازار ارسال شده است که این رقم شامل عرضه آن در خرده‌فروشی‌ها و همچنین دانلودهای نسخه دیجیتالی این عنوان در فروشگاه پلی‌استیشن و فروشگاه ایکس‌باکس می‌شود.

تنها در مدت سه روز پس از عرضه بازی Monster Hunter World، حدود ۵ میلیون نسخه از آن در بازار توزیع شده است و در حال حاضر و بر اساس گزارش‌های منتشر شده، این رقم به صورت جهانی و با احتساب نسخه‌های دیجیتالی این بازی به شش میلیون نسخه رسیده است.

این بازی تبدیل به عنوانی شده است که سریع‌ترین فروش را در بازی‌های این سری بدست آورده و به نقطه عطف ۶ میلیون نسخه‌ای در میزان فروش رسیده است؛ همچنین هفته گذشته مشخص شد که بازی Monster Hunter World تاکنون بیش از ۱٫۵ میلیون نسخه در بازار ژاپن به فروش رسانده و تبدیل به پرفروش‌ترین بازی پلی‌استیشن ۴ در بازار آسیا شده است.

با این حال، اخبار مرتبط با این بازی به اینجا ختم نمی‌شود چراکه مدتی پیش شرکت کپکام بهینه‌ساز شماره ۱٫۰۵ این بازی را برای نسخه پلی‌استیشن ۴ و به‌روزرسانی شماره ۱٫۰٫۰٫۱۰ را هم برای نسخه ایکس‌باکس وان این بازی منتشر کرد. این دو به‌روزرسان برخی از مشکلات فنی و تکنیکی این بازی را رفع می‌کنند.

همچنین برنامه چالش‌های پیش‌روی این عنوان هم منتشر شده است که بنابر آن، رویداد مورد انتظار مرتبط با بازی Horizon Zero Dawn از تاریخ چهارشنبه ۹ اسفند ماه (۲۸ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) الی جمعه ۲۵ اسفند (۱۶ مارس) تنها برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Monster Hunter World در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و پس از عرضه به بازار، موفقیت‌های بسیاری را برای شرکت کپکام به ارمغان آورد. شایان ذکر است که نسخه رایانه‌های شخصی این بازی برای عرضه در تاریخ نامشخصی در فصل پائیز سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید