نینتندو در E3 2017 به‌طور مبهمی از Metroid Prime 4 رونمایی نمود و جزئیات اصلی آن مانند سازنده یا تاریخ عرضه را با طرفداران به اشتراک نگذاشت. با این حال طبق گزارش جدیدی که توسط سایت یوروگیمر منتشر شده، بندای نمکو (Bandai Namco) وظیفه‌ی توسعه‌ی این عنوان را بر عهده دارد. یوروگیمز اخیراً گزارش داده […]

گزارش: Metroid Prime 4 توسط بندای نمکو ساخته می‌شود

نینتندو در E3 2017 به‌طور مبهمی از Metroid Prime 4 رونمایی نمود و جزئیات اصلی آن مانند سازنده یا تاریخ عرضه را با طرفداران به اشتراک نگذاشت. با این حال طبق گزارش جدیدی که توسط سایت یوروگیمر منتشر شده، بندای نمکو (Bandai Namco) وظیفه‌ی توسعه‌ی این عنوان را بر عهده دارد.

یوروگیمز اخیراً گزارش داده که به گفته‌ی منابع متعدد، Metroid Prime 4 با همکاری استودیوی Bandai Namco Singapore در دست ساخت قرار دارد؛ استودیویی که اعضای سابق LucasArts Singapore در آن مشغول به کار هستند.

این عنوان به شدت مورد انتظار انحصاری نینتندو سوئیچ توسط Bandai Namco Singapore به‌عنوان استودیوی اصلی سازنده با همکاری نینتندو در دست توسعه قرار دارد.

برخی کارکنان سابق LucasArts Singapore در این استودیو کار می‌کنند که در کنار عناوین دیگر، تجربه‌یکار روی عنوان جاه‌طلبانه‌ی لغو شده‌ی Star Wars 1313 را داشته‌اند.

البته شاید توسعه‌ی Metroid Prime 4 توسط بندای نمکو خبر آنچنان متعجب‌کننده‌ای نباشد زیرا اگر به زمانی که این بازی معرفی شد نگاه کنیم، نینتندو اعلام نموده بود که استودیوی جدیدی برروی آن کار می‌کند و مدیریت پروژه بر عهده‌ی کنسوکه تانابه (Kensuke Tanabe) است.

Metroid Prime 4 قرار است در تاریخی نامعلوم به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید