آیا به دنبال یک بازی ویدئویی در سبک اکشن با شباهت بسیار‌ به آثار دهه ۸۰ میلادی و سفرهای چند بعدی و مداخله نوجوان‌ها هستید؟ به نظر می‌رسد که بازی Crossing Souls، ساخته استودیوی بازیسازی فوراتیک (Fourattic)، همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. این بازی به تازگی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا […]

بازی Crossing Souls در دسترس قرار گرفت

آیا به دنبال یک بازی ویدئویی در سبک اکشن با شباهت بسیار‌ به آثار دهه ۸۰ میلادی و سفرهای چند بعدی و مداخله نوجوان‌ها هستید؟ به نظر می‌رسد که بازی Crossing Souls، ساخته استودیوی بازیسازی فوراتیک (Fourattic)، همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. این بازی به تازگی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر شده است.

این بازی اکشن و پیکسل آرت، ماجراجویی‌های پنج کودک را در سال ۱۹۸۶ میلادی در کالیفرنیا دنبال می‌کند که خواهان یافتن یک سنگ عجیب و غریب به منظور سفر بین دو جهان مختلف هستند. این در حالی است که به واسطه وجود این سنگ، توطئه‌ای دولتی هم در حال شکل‌گیری است.

هر پنج کودک، توانایی‌ها و مهارت‌های منحصر به فرد خود را دارند که برای مبارزات و حل کردن معماهای مختلف، به کار می‌آید. با توجه به بازه زمانی و مکانی در نظر گرفته شده برای بازی Crossing Souls، شاهد ارجاعات مختلف و فوق‌العاده بسیاری به دهه ۸۰ میلادی هستیم که بازیکنان قدیمی را بسیار خوشنود خواهد ساخت.

اگر تا پیش از روز سه شنبه ۱ اسفند ماه (۲۰ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) بازی Crossing Souls را از طریق فروشگاه الکترونیکی استیم خریداری کنید، به کد تخفیفی ۲۰ درصدی دسترسی خواهید داشت. همانطور که پیشتر اشاره شد، این بازی در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید