اطلاعات بیشتری درباره تجربه نهایی عنوان Sea of Thieves مثل کشتی‌های افسانه ای، لباس ها، مکاشفه ها و مواردی شبیه به آن به بیرون درز کرده اند. در ادامه این خبر و جزئیات آن با گیمفا همراه باشید! حال که بخش بتای عنوان Sea of Thieves نیز آزمون خود را پشت سر گذاشت، دزدان دریایی(نقشی […]

اطلاعات جدید عنوان Sea of Thieves منتشر شد؛ کشتی‌ با قابلیت شخصی‌سازی

اطلاعات بیشتری درباره تجربه نهایی عنوان Sea of Thieves مثل کشتی‌های افسانه ای، لباس ها، مکاشفه ها و مواردی شبیه به آن به بیرون درز کرده اند. در ادامه این خبر و جزئیات آن با گیمفا همراه باشید!

حال که بخش بتای عنوان Sea of Thieves نیز آزمون خود را پشت سر گذاشت، دزدان دریایی(نقشی که گیمر در بازی بر عهده دارد) ماندند و فکر کردن درباره اینکه پروسه توسعه بازی تا چه حد به خوبی انجام شده است و با چگونه بازی ای طرف خواهند بود. در حالی که در حال حاضر نیز اطلاعاتی راجع به بخش‌های مختلف این بازی منتشر شده اند، اما بسیاری از گیمرها فکر می کردند که تنها ماموریت شما در این بازی کشف گنجینه ها و بازگرداندن آن ها به مقر فرماندهی است. حالا اطلاعات بیشتری نیز دریافت کرده ایم که نسخه نهایی عنوان Sea of Thieves چگونه خواهد بود.

فعالیت‌هایی که در نهایت به این بازی اضافه خواهند شد(علاوه بر دیگر قابلیت ها) شامل موارد زیر می‌شوند:

-یک مرحله اکتشافی برای دزدان افسانه ای

-رستوران افسانه ها

-ماموریت های افسانه ای

-لباس های افسانه ای

-مراحلی که شامل نیروهای اسکلتی خواهد بود( به همراه باس فایت و غار ها)

اطلاعات جدیدی که منتشر شده اند در مصاحبه اخیر وب سایت Eurogamer با تیم توسعه دهنده شرکت Rare بوده است.

دستیابی به افتخار «دزد افسانه ای»(Pirate Legend) منطقه ای جدید در این بازی به نام Shipwreck Cove را آزاد می کند که در سومین فیلم دزدان دریایی کاراییب حضور داشت. اگر نمی توانید به یاد بیاورید کافی است که صرفا به ویلی یک چشم از کشتی The Goonies فکر کنید. رسیدن به این بخش به گیمرها اجازه می دهد تا مراحل افسانه ای جدیدی را آزاد کنند- سخت ترین و طولانی ترین مراحل بازی- که طبق گفته طراح هنری بازی یعنی آقای مایک چَپمَن شبیه به Raid ها خواهد بود. علاوه بر آن، گیمرها این توانایی را خواهند داشت که آیتم های جدیدی را نیز خریداری بکنند.

تیم توسعه دهنده Rare همچنین درباره نیروهای اسکلتی نیز توضیح دادند که در بخش بتای بازی به صورت محدود میشد به آن ها دسترسی داشت. در داخل بازی اصلی و کامل، این اسکلت ها توسط یک اسکلت بزرگ که در آسمان است هدایت خواهند شد و برای گیمرها تجربه بسیار خوب و همچنین جوایز زیادی به همراه خواهند داشت. طبق صحبت های تیم توسعه دهنده این بازی در این گفت و گو، میزان این جوایز به حدی زیاد خواهد بود که تمام آن ها در یک کشتی جا نخواهد شد.

در نهایت، این تیم توسعه دهنده برنامه خود برای ارائه یک به روز رسانی بزرگ پس از بازی را نیز اعلام کردند که به همراه آن سطح «کاپیتان افسانه ای» نیز به بازی اضافه خواهد شد که به گیمرها اجازه خواهد داد مکان هایی را که کشف می کنند به عنوان مقر خود برگزینند و همچنین امکان اعمال شخصی سازی بر روی کشتی ها را نیز به گیمر خواهد داد. این بدان معنی خواهد بود که کشتی هایی که با یک شکل خاص در افق می بینید احتمالاً کشتی ای متعلق به شما خواهد بود.

عنوان Sea of Thieves در تاریخ ۲۰ مارس برای کنسول اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ بر روی رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید