همزمان با ورود به سال سوم عرضه عنوان Rainbow Six Siege و شروع سیزن جدید تعدادی از اپراتور های این بازی رایگان خواهند شد.   طبق اعلام رسمی یوبیسافت، این کمپانی به زودی تعدادی از اپراتور های عنوان Rainbow Six Siege را رایگان خواهد کرد. به این ترتیب با شروع سیزن جدید در تاریخ ۳ مارس […]

تعدادی از اپراتورهای Rainbow Six Siege به زودی رایگان خواهند شد

همزمان با ورود به سال سوم عرضه عنوان Rainbow Six Siege و شروع سیزن جدید تعدادی از اپراتور های این بازی رایگان خواهند شد.

 

طبق اعلام رسمی یوبیسافت، این کمپانی به زودی تعدادی از اپراتور های عنوان Rainbow Six Siege را رایگان خواهد کرد. به این ترتیب با شروع سیزن جدید در تاریخ ۳ مارس (۱۲ اسفند) در تمام نسخه های این بازی به جز نسخه Starter Edition همه ۲۰ اپراتور اصلی بازی به صورت رایگان در دسترس کاربران خواهند بود. همچنین نسخه Starter Edition نیز از این پس شامل ۶ اپراتور خواهد بود.

درحال حاضر بازیکن‌ها برای باز کردن هر اپراتور باید مقداری Renown (پول درون بازی) پرداخت کنند یا با پرداخت پول واقعی سیزن پس خریداری کنند. اما در سیزن جدید تمامی ۲۰ اپراتور اصلی بازی به همراه شخصی سازی اسلحه هایشان به صورت رایگان باز خواهند شد. به گفته یوبیسافت این تغییرات جدید باعث می‌شود بازیکن‌های جدید گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشند و تجربه بهتری را از این عنوان کسب کنند.

علاوه بر اینها یوبیسافت برنامه های بیشتری برای سال سوم دارد که از جمله آنها می‌توان از یک حالت PVP جدید به نام Pick & Ban نام برد که  در آن به هر تیم اجازه داده می‌شود که اپراتورهای قابل انتخاب تیم حریف را محدود کند. به این صورت که یکی از تیم ها دو اپراتور را مشخص می‌کند که این اپراتورها تا پایان بازی توسط هیچکدام از تیم ها قابل انتخاب نخواهند بود.

حالت Pick & Ban در ابتدا فقط در بخش Custom Game قابل بازی خواهد بود و پس از مدتی در بخش public نیز در دسترس قرار می‌گیرد. در سال سوم همچنین برخی از نقشه های بازی دچار تغییراتی خواهند شد. برای مثال در نقشه Clubhouse، یک اتاق جدید بین دو اتاق Bedroom و Cash Room اضافه می‌شود. اولین نقشه ای که بروزرسانی خواهد شد نیز نقشه Hereford می‌باشد که این بروزرسانی در سیزن سوم سال سوم منتشر خواهد شد.

 

Rainbow Six Siege هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید