در هفته‌های گذشته شایعات فراوانی در رابطه با انتشار نسخه نینتندو سوییچ عنوان Crash Bandicoot N.Sane Trilogy شنیده می شد و حال به تازگی یک وب سایت خرده فروشی اسپانیایی این عنوان را برای کنسول نینتندو سوییچ لیست کرده است و به نظر می رسد این نسخه در سال ۲۰۱۸ در دسترس خواهد بود. تا به امروز […]

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy برای کنسول نینتندو سوییچ لیست شد

در هفته‌های گذشته شایعات فراوانی در رابطه با انتشار نسخه نینتندو سوییچ عنوان Crash Bandicoot N.Sane Trilogy شنیده می شد و حال به تازگی یک وب سایت خرده فروشی اسپانیایی این عنوان را برای کنسول نینتندو سوییچ لیست کرده است و به نظر می رسد این نسخه در سال ۲۰۱۸ در دسترس خواهد بود.

تا به امروز شایعات مختلفی در ارتباط با Crash Bandicoot N.Sane Trilogy منتشر شده که همگی آن‌ها از انتشار این عنوان برای کنسول نینتندو سوییچ خبر می داده اند. حال به تازگی وب سایت خرده فروشی اسپانیایی XtraLife عنوان محبوب Crash Bandicoot N.Sane Trilogy را برای کنسول نینتندو سوییچ لیست کرده است. این وب سایت تاریخ دقیقی برای انتشار این عنوان تعیین نکرده و فقط به این نکته اشاره می کند که این عنوان در سال ۲۰۱۸ در دسترس خواهد بود.

اگرچه گزارش‌های متعددی در این زمینه منتشر شده و همچنان نمی توان این موضوع را قطعی دانست اما لیست شدن عنوان Crash Bandicoot N.Sane Trilogy صحت این شایعات را قوت می بخشد. در هر صورت انتشار این عنوان بر روی پلتفرم محبوب و البته موفق نینتندو سوییچ در صورتی که به وقوع بپیوندد، خبر بسیار خوشحال کننده ای برای کاربران کنسول نینتندو سوییچ و طرفداران این فرانچایز خواهد بود.

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy هم اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید