به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Battlefield 5 لو رفته که بیشتر در مورد بخش داستانی و بخش Co-Op این عنوان است! همان طور که قطعاً در جریان هستید، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) عرضه یک نسخه جدید از سری Battlefield را در سال جاری میلادی تائید کرده و اگرچه هنوز هیچ اطلاعات خاصی در […]

اطلاعات جدیدی از Battlefield 5 لو رفت

به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Battlefield 5 لو رفته که بیشتر در مورد بخش داستانی و بخش Co-Op این عنوان است!

همان طور که قطعاً در جریان هستید، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) عرضه یک نسخه جدید از سری Battlefield را در سال جاری میلادی تائید کرده و اگرچه هنوز هیچ اطلاعات خاصی در مورد آن بازی به صورت رسمی منتشر نشده، ولی به نظر اطلاعات تازه‌ای از این بازی لو رفته که جزئیات جالبی از آن را برای ما فاش می‌سازد. مدتی پیش بود که تصویری لو رفته بود که فاش کرد این نسخه از سری Battlefield V نام دارد و در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت. حالا، اطلاعات جدیدی از این بازی لو رفته که بیشتر روی بخش داستانی و بخش Co-Op این عنوان تمرکز دارد. البته قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که احتمال عوض کردن نام Battlefield V وجود دارد و این فعلاً یک اسم رمز یا یک اسم موقت است، چرا که این نام، اسم موقت بازی Battlefield 1 هم بود و این بازی هم قبل از رونمایی اصلی تحت عنوان Battlefield V شناخته می‌شد.

اطلاعات بسیاری در یک کانال یوتیوب توسط یک کاربر منتشر شده ولی پایگاه خبری VentureBeat اعلام کرده که برخی از این اطلاعات دقیق است ولی برخی دیگر بعید است واقعی باشد و در بازی نهایی وجود نخواهد داشت. آن کاربر یوتیوب اعلام کرده که بخش داستانی در بازی وجود خواهد داشت و روی جبهه آلمانی‌ها در جنگ تمرکز خواهد داشت، ولی VentureBeat اعتقاد دارد که این طور نخواهد بود و به مانند نسخه قبلی سری یعنی Battlefield 1 بخش داستانی بازی شامل بخش‎های مختلفی خواهد بود که هر یک داستانی متفاوت را بازگو خواهد کرد. به هر حال هر دو ایده به شدت جذاب به نظر می‌رسد. تمرکز روی جبهه آلمانی‌ها در جنگ جهانی مسئله‌ایست که کمتر به آن پرداخته شده و می‌تواند راه نسخه بعدی Battlefield را کاملاً از عنوانی چون Call of Duty: WWII جدا کند و از طرف دیگر، فرمول مورد استفاده برای بخش داستانی Battlefield 1 یعنی وجود چندین اپیزود داستانی که هر یک داستانی متفاوت را بازگو می‌کند هم تحویل گرفته شد و علاقه مندان بسیاری پیدا کرد.

همچنین به نظر بازی دارای یک بخش Co-Op هم خواهد بود که در آن مراحل Conquest به صورت اتفاقی ساخته می‌شوند، ولی این فعلاً در حد یک ایده است و شاید در نسخه نهایی بازی پا از این هم فراتر گذاشته شود و بخش Co-Op بازی گزینه‌های بیشتری پیش روی مخاطبان قرار دهد. به هر حال باید منتظر ماند و دید که در نهایت چه بر سر بخش داستانی و بخش Co-Op نسخه جدید سری Battlefield خواهد آمد. این بازی که هنوز به صورت کامل از آن رونمایی نشده، قرار است تا در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌هایی نامعلوم منتشر شود، هرچند که قطعاً بازی روی رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

آخرین نسخه از سری Battlefield یعنی Battlefield 1 هم اکنون در دسترس پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار دارد و جدیدترین محتوای دانلودی آن با نام Apocalypse مدتی است که در دسترس کاربران قرار گرفته است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید