یکی از صفحات موجود در وب‌سایت یکی از معتبرترین خرده‌فروشی‌های آنلاین، خبر از عرضه بازی Manhunt 3 می‌دهند. این عنوان دنباله بازی خونین Manhunt 2 است که در سال ۲۰۰۷ میلادی توسط شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) به بازار عرضه شد. سری بازی‌های Manhunt از سال ۲۰۰۷ میلادی که شرکت راک‌استار گیمز نسخه دوم این […]

شایعه جدیدی در باب عرضه بازی مورد انتظار Manhunt 3 منتشر شد

یکی از صفحات موجود در وب‌سایت یکی از معتبرترین خرده‌فروشی‌های آنلاین، خبر از عرضه بازی Manhunt 3 می‌دهند. این عنوان دنباله بازی خونین Manhunt 2 است که در سال ۲۰۰۷ میلادی توسط شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) به بازار عرضه شد.

سری بازی‌های Manhunt از سال ۲۰۰۷ میلادی که شرکت راک‌استار گیمز نسخه دوم این مجموعه ترسناک و مخفی‌کاری را بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۲، پلی‌استیشن پورتیبل و نینتندو Wii منتشر ساخت، کاملاً فراموش شده‌اند.

با اینکه طرفداران این مجموعه محبوب مدت‌هاست منتظر معرفی دنباله جدید آن هستند اما هنوز شرکت راک‌استار گیمز تصمیمی در این باره نگرفته است. با این حال، به تازگی بازی Manhunt 3 در وب‌سایت خرده‌فروشی استرالیایی GameShop.at قرار گرفته است که حاوی تصویر روی جلد آن هم هست؛ هرچند که به تازگی اطلاعات این بازی از این فروشگاه حذف شد اما کسانی موفق به ثبت اطلاعات آن شده‌اند. اطلاعات مندرج در این صفحه، خبر از احتمال انتشار این بازی بر روی دو کنسل نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان دارد.

با این حال، نکاتی در این زمینه وجود دارد که باید آن‌ها را بدانید: توضیحات محصول مرتبط با این بازی دقیقاً مشابه توضیحات نسخه نخست این سری بازی است. تصویر روی جلد این بازی دقیقاً تصویری است که در سال ۲۰۱۶ میلادی در وب‌سایت VGboxArt قرار گرفته است؛ این وب‌سایت در زمینه اشتراک‌گذاری تصاویر روی جلد بازی‌های فعالیت دارد. با این وجود، خیلی کم پیش می‌آید که شایعات مربوط به بازی‌های در دست ساخت استودیوهای شرکت راک‌استار گیمز به حقیقت بپیوندد اما نباید این احتمال را به طور کلی رد کرد.

در همین راستا، چندی پیش مطلع شدیم که شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، شرکت مادر راک‌استار گیمز، اقدام به تمدید علامت تجاری سری بازی‌های Manhunt کرده است. به موجب همین امر، می‌توان به معرفی بازی Manhunt 3 تا مدتی دیگر، امیدوار بود.

نظر شما در این زمینه چیست؟ آیا منتظر معرفی بازی Manhunt 3 هستید؟ لطفاً دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید