باید اعتراف کنیم که دیگر گرافیک خیره‌کننده و پرجزئیات، یکی از اصلی‌ترین معیار‌های همه ما برای دوست داشتن یا نداشتن یک بازی ویدیویی و در مقیاس بزرگ‌تر، موفقیت آن در بازارهای جهانی به شمار می‌رود.

اما یک لحظه بیایید تصور کنیم که همین غول‌های گرافیکی دوره و زمانه ما، با حفظ تمامی محتوای خودشان، به سال‌های خیلی دور مثلا 1998 یا قبل‌تر برگشته و ساخته شده بودند. فکر می‌کنید آن وقت چه سر و ظاهری پیدا می‌کردند؟! چهره‌های بی‌روح و زمخت، محیط‌های پیکسلی زشت، انیمیشن‌های درب و داغون و........ بله همه این موارد، شناسه بازی‌هایی بودند که در آن دوران منتشر می‌شدند. خب آیا بازهم بازی‌هایی که به آن‌ها عشق می‌ورزید با این مشخصات، دوست‌داشتنی باقی می‌مانند؟

خوشبختانه یکی از کاربران خوش‌ذوق فضای مجازی در کانال 98DEMAKE پیش از ما به این فکر افتاده بوده و با ساخت ویدیوهای کوتاه سعی کرده است که بازیکنان را با همراه بازی‌ها هم‌سفر گذشته کند. ما نیز در پردیس‌گیم تصمیم گرفتیم تا هرچندوقت یک بار سری به ویدیوهای هیجان‌انگیزش زده و گذشته‌هایی را که هیچ‌گاه رخ ندادند متصور شویم.

هم‌اکنون P.T را در قالب یک گرافیک دهه نودی بر روی مرورگر خود تجربه کنید!

در این قسمت به سراغ P.T می‌رویم. P.T یک دمو قابل بازی از بازی ترسناک و کنسل شده‌ی Silent Hills بود که توسط خالق سری Metal Gear Solid یعنی "هیدئو کوجیما" ساخته و پرداخته شده بود. این دموی کوتاه از لحاظ کیفیت و تاثیرگذاری در بین مهم‌ترین آثار منتشر شده‌ی ژانر وحشت در سال‌های اخیر قرار دارد و همین اهمیت و ارزش است که حتی پس از چند سال کماکان نامش را بر زبان‌ها نگه داشته است.

اما به این فکر کنید اگر P.T در سال 1998 منتشر شده بود، شاهد چه چیزی بودیم؟ با تماشای ویدئوی زیر پاسخ سوال خود را خواهید گرفت:

 

دانلود SD - دانلود HD

تماشا بصورت تمام‌صفحه 

هم‌چنین اگر مایل هستید نسخه ابتدایی P.T را بصورت تحت وب بر روی مرورگر خود تحربه کنید، به لینک زیر بروید:

 تجربه نسخه تحت وب P.T

در همین رابطه:

اگر UNCHARTED در سال 1998 ساخته می‌شد، شاهد چه چیزی بودیم؟

اگر Max Payne در سال 1996 ساخته شده بود...

اگر Far Cry 5 ‌در سال 1998 معرفی شده بود ...

اگر The Last of Us Part II ‌در سال 1998 معرفی شده بود 

اگر CUPHEAD ‌در سال 1998 ساخته شده بود ...

منبع متن: pardisgame

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید