با این‌که عنوان Overwatch توانست از همان زمان انتشار خود در سال ۲۰۱۶ با موفقیت‌های بسیاری همراه شود اما با این حال این بازی در بخش متعادل سازی مشکلاتی داشت. شخصیت Symmetra با این‌که یکی از قهرمان‌هایی است که دچار تغییرات زیادی شده است اما هنوز هم جایگاه مشخصی ندارد. این قهرمان می‌تواند مانند شخصیت […]

نقش شخصیت Symmetra در عنوان Overwatch تغییر خواهد کرد

با این‌که عنوان Overwatch توانست از همان زمان انتشار خود در سال ۲۰۱۶ با موفقیت‌های بسیاری همراه شود اما با این حال این بازی در بخش متعادل سازی مشکلاتی داشت. شخصیت Symmetra با این‌که یکی از قهرمان‌هایی است که دچار تغییرات زیادی شده است اما هنوز هم جایگاه مشخصی ندارد.

این قهرمان می‌تواند مانند شخصیت Torjborn تیربار‌ها را مستقر کند، با استفاده از تله‌پورتر (Teleporter) قادر است تا هم تیمی‌های خود را سریعتر بازگرداند و همچنین می‌تواند از سپر استفاده کند. با این‌که موارد گفته شده مفید به نظر می‌رسند اما با ‌این‌حال کسی از Symmetra در لیگ Overwatch  استفاده نمی‌کند و این شخصیت در مسابقات مهم مورد تمسخر قرار می‌گیرد.

شرکت بلیزارد (Blizzard) تصمیم دارد تا نقش این کارکتر را از اول تعریف کند. طبق گفته‌های یکی از برنامه نویس‌های بازی، نقش این شخصیت از حالت پشتیبان به مدافع تغییر خواهد کرد.

آقای تیم فورد (Tim Ford) اعلام کرد:

ما همین حالا در حال بررسی این تغییر هستیم. با این‌که نمی‌توانیم جزئیات کار را اعلام کنیم اما دوست داریم که بدانید تغییرات اساسی خواهند بود. پس از بازسازی، نقش این شخصیت از قهرمان پشتیبان به قهرمان مدافع تغییر خواهد کرد. هدف ما این است که استفاده از Symmetra را منعطف تر کنیم.

البته به این زودی منتظر این تغییر نباشید. برای این‌که تیم توسعه دهنده بتازگی کار بازسازی شخصیت Hanzo را به اتمام رسانده و او را به قابلیت‌های جدید مجهز کرده‌اند. لازم به ذکر است که در حال حاضر شخصیت Hanzo از طریق سرور‌ تست عمومی برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است.

عنوان Overwatch در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید