همان‌طور که می‌دانید، شرکت کپکام برای انتشار عنوان محبوب Resident Evil 7 بر روی کنسول نینتندو سوییچ، به استفاده از تکنولوژی ابری روی آورده است؛ به این صورت که بازی از طریق سرور‌های کپکام بر روی کنسول‌های کاربران استریم می‌شود. حال شاهد عرضه این نسخه در فروشگاه دیجیتالی نینتندو ژاپن هستیم و طبق اطلاعات بدست‌ […]

نسخه نینتندو سوییچ Resident Evil 7 عرضه شد | زبان انگلیسی پشتیبانی می‌شود

همان‌طور که می‌دانید، شرکت کپکام برای انتشار عنوان محبوب Resident Evil 7 بر روی کنسول نینتندو سوییچ، به استفاده از تکنولوژی ابری روی آورده است؛ به این صورت که بازی از طریق سرور‌های کپکام بر روی کنسول‌های کاربران استریم می‌شود. حال شاهد عرضه این نسخه در فروشگاه دیجیتالی نینتندو ژاپن هستیم و طبق اطلاعات بدست‌ آمده، Resident Evil 7 از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌‌کند.

با این‌که در فروشگاه دیجیتالی نینتندو ذکر شده است که عنوان Resident Evil 7 تنها از زبان ژاپنی پشتیبانی خواهد کرد اما شما می‌توانید این بازی را با زبان انگلیسی و حتی زبان‌های دیگر نیز تجربه کنید. در ادامه برای شما آموزش تغییر زبان بازی را قرار داده‌ایم.

قدم اول: گزینه سمت چپ را انتخاب کنید.

 

 

 

 

قدم دوم: باز هم گزینه چپ را انتخاب کنید.

 

 

 

 

قدم سوم: اولین گزینه (بالایی) را انتخاب کنید.

 

 

 

 

قدم چهارم: دکمه “A” را فشار دهید.

 

 

 

 

قدم پنجم: حال شما در بخش زبان بازی قرار دارید. گزینه‌های این بخش به ترتیب شامل ژاپنی، انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی می‌شوند. در تصویر زیر، زبان انگلیسی و زیرنویس آن انتخاب شده‌اند.

 

 

 

 

پس از انجام مراحل ذکر شده، شما می‌توانید بازی Resident Evil 7 را با زبان انگلیسی تجربه کنید اما از آن‌ جایی که سرور‌های این عنوان در کشور ژاپن قرار دارند، احتمالاً تجربه خیلی لذت بخش و پایداری نخواهید داشت. طبق اطلاعات منتشر شده، برخی افراد در کشور‌های انگلستان و آمریکا تنها توانستند بخش آغازین را تجربه کنند.

لازم به ذکر است که برای دسترسی به فروشگاه دیجیتالی نینتندو ژاپن، باید دارای یک حساب ژاپن باشید. این نسخه برای ۱۵ دقیقه رایگان بوده و پس از آن برای تجربه بازی به مدت ۱۸۰ روز باید ۲/۰۰۰ ین پرداخت کنید.

آیا شما هم Resident Evil 7 را بر روی کنسول خود نصب خواهید کرد؟ اگر به اینترنت خوبی دسترسی دارید، پیشنهاد می‌کنیم این نسخه را دریافت کرده و اگر موفق به اجرای آن شدید، تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید