دیگر چیزی به تاریخ برگزاری نمایشگاه E3 2018 باقی نمانده است و به‌نظر می‌رسد بالاخره می‌توانیم اطلاعات بیشتری از بازی در دست ساخت هیدئو کوجیما، یعنی Death Stranding به‌دست آوریم. تاکنون جزئیات کمی از گیم‌پلی این عنوان منتشر شده، ولی به‌نظر می‌رسد همکاری بازیکنان در گیم‌پلی بازی نقش پر رنگی ایفا کند. آقای مدس میکلسن […]

مدس میکلسن درباره‌ی گیم‌پلی Death Stranding: تاکنون چیزی شبیه این ندیده‌ام

دیگر چیزی به تاریخ برگزاری نمایشگاه E3 2018 باقی نمانده است و به‌نظر می‌رسد بالاخره می‌توانیم اطلاعات بیشتری از بازی در دست ساخت هیدئو کوجیما، یعنی Death Stranding به‌دست آوریم. تاکنون جزئیات کمی از گیم‌پلی این عنوان منتشر شده، ولی به‌نظر می‌رسد همکاری بازیکنان در گیم‌پلی بازی نقش پر رنگی ایفا کند.

آقای مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) یکی از ستارگان حاضر در بازی Death Stranding اخیراً در مصاحبه‌ای با مجله Total Film جزئیات جدیدی در رابطه با گیم‌پلی این بازی فاش کردند. ایشان تائید کردند که پیش بردن بازی مستلزم همکاری بین بازی‌کنان بوده و او هرگز تاکنون چیزی مانند آن را ندیده است:

طبق چیزی که من فهیمیده‌ام، مفهوم کلی گیم‌پلی بازی مستلزم همکاری بازیکنان مختلف از قسمت‌های مختلف دنیا خواهد بود که این بسیار فوق‌العاده است. این شگفت انگیز است، و هر آنچه که گفتم تنها درباره‌ی چیزهای بسیار کمی بودند که از این بازی دیدم و غیر از آن تاکنون هیچ کجای دیگر شاهد چیزی مانند آن نبوده‌ام. البته او [کوجیما] هنوز از بازی راضی نیست!

همچنین آقای میکلسن درباره‌ی مراحل موشن کپچر و داستان بازی صحبت کردند:

ما همه‌ی کارها را خودمان انجام می‌دهیم چون همه چیز با موشن کپچر ضبط می‌شود. اما داستان بازی بسیار “بی نقص” است. کوجیما بارها و بارها و بارها سعی کرد داستان را توضیح دهد و من سرانجام فکر کردم که داستان را فهمیده‌ام، اما دوباره یادم رفت! داستان بسیار پیچیده، دیوانه‌وار و زیباست. احساس می‌کردم که در مدرسه‌ی تئاتر هستم : “فقط بپر توی صحنه و بداهه پردازی کن.” این اتفاقی است که افتاد، درباره‌اش سوال نپرسید.

با توجه به سخنان آقای میکلسن، به نظر می‌رسد گیم‌پلی Death Stranding نوآورانه و حتی انقلابی خواهد بود. در نظر داشته باشید که هیدئو کوجیما مکانیک‌های مشابه به سخنان آقای میکلسن را قبلا در Metal Gear Solid: Phantom Pain آزمایش کرده بود؛ پس باید منتظر بمانیم و ببینیم که او چگونه این مکانیک‌ها را در Death Stranding به تکامل رسانده است. بازی Death Stranding در تاریخ نامشخصی احتمالا به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید