نسخه‌ی بتای H1Z1 سه‌شنبه این هفته برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و از آن زمان تا کنون بیش از یک و نیم میلیون نفر به تجربه آن پرداخته‌اند. دی‌برک (Daybreak) سازنده H1Z1، این اطلاعات را در صفحه رسمی توییتر این عنوان منتشر کرد و به طرفداران قول داد که به زودی مشکلات بازی برطرف خواهد شد تا […]

بیش از یک و نیم میلیون نفر بتای H1Z1 را بر روی پلی‌استیشن ۴ تجربه کرده‌اند

نسخه‌ی بتای H1Z1 سه‌شنبه این هفته برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و از آن زمان تا کنون بیش از یک و نیم میلیون نفر به تجربه آن پرداخته‌اند.

دی‌برک (Daybreak) سازنده H1Z1، این اطلاعات را در صفحه رسمی توییتر این عنوان منتشر کرد و به طرفداران قول داد که به زودی مشکلات بازی برطرف خواهد شد تا بازیکنان بتوانند یک بتل رویال منحصر به فرد را تجربه کنند. دی‌برک همچنین اعلام کرد که به طور میانگین دویست هزار نفر به صورت همزمان به تجربه H1Z1 بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌پردازند.

H1Z1 که از عناوینی مثل ARMA 2 و DayZ الهام گرفته است از سال ۲۰۱۵ در حالت دسترسی زود هنگام بر روی استیم قرار داشت، اما سرانجام در فوریه‌ی امسال به‌ صورت کامل برای رایانه‌های شخصی عرضه شد. حال دی‌برک در حال کار بر روی نسخه‌ی کنسولی این عنوان است و پس از عرضه آن برای پلی‌استیشن ۴، برای ایکس‌باکس وان هم عرضه خواهد شد. نسخه کنسولی ویژگی‌های جدیدی به بازی اضافه می‌کند و همچنین H1Z1 با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه برروی پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا خواهد شد.

 

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید