امروز شرکت باندای نامکو جزییات و تصاویر جدیدی از بازی جدید خود Black Clover: Quartet Knights که بر پایه‌ی یک انیمشن ساخته خواهد شد منتشر کرد. اطلاعات جدیدی از بخش داستانی نیز منتشر شده است. در زمان گذشته قبل شروع وقایع بازی یکی از اشراف به نام لرد فرز (Lord Freze) توسط اشرار در خانه خود […]

اطلاعات جدیدی از بازی Black Clover منتشر شد

امروز شرکت باندای نامکو جزییات و تصاویر جدیدی از بازی جدید خود Black Clover: Quartet Knights که بر پایه‌ی یک انیمشن ساخته خواهد شد منتشر کرد.

اطلاعات جدیدی از بخش داستانی نیز منتشر شده است. در زمان گذشته قبل شروع وقایع بازی یکی از اشراف به نام لرد فرز (Lord Freze) توسط اشرار در خانه خود مورد حمله قرار می‌گیرد و تمام اعضای این خانواده پس از این حمله ناپدید می‌شوند. سپس به زمان حال بر می‌گردیم جایی که شخصیت داستان آستا (Asta) با یک پسر چهارده ساله به نام یامی (Yami) که حافظه‌ی خود را از دست داده است ملاقات می‌کند. تنها چیزی که این پسر به خاطر می‌آورد این است که به دنبال زنی به نام کارنا (Karna) می‌گردد.

در این بازی شما می‌توانید با شخصیت یامی بیشتر آشنا شوید. او در مبارزات نفر به نفر مهارت داشته و با استفاده از جادوی خود می‌تواند سرعت خود را افزایش داده و یا دشمنان را به سمت خود بکشد. همانند آستا او نیز می‌تواند بر روی دیوار دویده و یا بپرد. به علاوه او می‌تواند حضور دشمنان را از پشت دیوار حس کند.

این بازی در مناطق ژاپن، آمریکا و اروپا در سال ۲۰۱۸ بر روی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این عنوان اعلام نشده است.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید