سوالی که ذهن خیلی از افراد را درگیر کرده، این است که چه زمانی شاهد انتشار عنوان تیراندازی قهرمان محور بلیزارد برای کنسول محبوب نینتندو سوییچ خواهیم بود. طبق گفته‌های تهیه کننده این عنوان، پاسخ سوال مذکور هنوز هم مشخص نیست.  همانطور که‌ می‌دانید، به زودی شاهد سالگرد دوم عرضه Overwatch خواهیم بود. به همین […]

تهیه کننده Overwatch از احتمال عرضه بازی بر روی نینتندو سوییچ می‌گوید

سوالی که ذهن خیلی از افراد را درگیر کرده، این است که چه زمانی شاهد انتشار عنوان تیراندازی قهرمان محور بلیزارد برای کنسول محبوب نینتندو سوییچ خواهیم بود. طبق گفته‌های تهیه کننده این عنوان، پاسخ سوال مذکور هنوز هم مشخص نیست.

 همانطور که‌ می‌دانید، به زودی شاهد سالگرد دوم عرضه Overwatch خواهیم بود. به همین مناسبت، وب‌سایت Gamespot در طی مصاحبه‌ای که با آقای متیو هاولی (Matthew Hawley)، تهیه کننده ارشد این عنوان انجام داد، در مورد نسخه نینتندو سوییچ Owerwatch سوال کرد اما باز هم جواب مشخصی دریافت نکرد.

فکر می‌کنم این یکی از چیز‌هایی باشد که همیشه در حال ارزیابی آن هستیم؛ این‌که تکنولوژی چه قدر پیشرفت می‌کند و صنعت گیم به چه سمتی خواهد رفت. برای اجرای بازی بر روی پلتفرم‌‌های دیگر، چالش‌هایی وجود دارد. در غیر این صورت ما بر روی آن‌ها نیز کار می‌کردیم.باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد. تعداد زیادی از مردم دارای موبایل و نینتندو سوییچ هستند اما در حال حاضر تیم توسعه دهنده بر روی پشتیبانی از پلتفرم‌‌های مشخص شده تمرکز دارد.

شاید یکی از همین چالش‌ها، وضعیت فعلی بخش آنلاین نینتندو باشد. از آنجایی که این بازی تنها به صورت آنلاین اجرا می‌شود، نیاز به یک زیرساخت قدرتمند دارد. شاید در آینده شاهد عرضه این بازی محبوب بر روی کنسول نینتندو باشیم اما در حال حاضر طرفداران باید نیاز خود را به شکلی دیگر رفع کنند.

به نظر شما دلیل عرضه نشدن این بازی بر روی نینتندو سوییچ چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید