با نزدیک شدن به رویداد E3 2018 شایعات مربوط به معرفی بازی های ویدیویی بسیار داغ می‌شود و سری Titanfall نیز از این قضیه بی‌نصیب نمانده است. در حالی‌که طی روز‌های گذشته شایعاتی مبنی بر معرفی این عنوان منتشر شده بود، اما شب گذشته استودیوی ریسپاون تمامی شایعات را تکذیب و اعلام کرد پروژه‌ی جدید هیچ […]

فعلا خبری از معرفی عنوان Titanfall 3 نخواهد بود

با نزدیک شدن به رویداد E3 2018 شایعات مربوط به معرفی بازی های ویدیویی بسیار داغ می‌شود و سری Titanfall نیز از این قضیه بی‌نصیب نمانده است. در حالی‌که طی روز‌های گذشته شایعاتی مبنی بر معرفی این عنوان منتشر شده بود، اما شب گذشته استودیوی ریسپاون تمامی شایعات را تکذیب و اعلام کرد پروژه‌ی جدید هیچ ارتباطی با سری Titanfall ندارد.

هنگامی که سال گذشته الکترونیک آرتس استودیوی ریسپاون را خریداری کرد رسما اعلام شد که نسخه‌ی جدیدی از سری Titanfall توسعه خواهد یافت بنابراین معرفی Titanfall 3 دور از ذهن نیست اما این‌که این عنوان چه زمانی رسماً معرفی شود سوالی است که این روزها شایعات بسیاری نیز در ارتباط با آن شنیده می‌شود. داستان از این‌جا آغاز شد که خانم موی پِرا (Moy Parra)، یکی از اعضای تیم ساخت انیمیشن‌های عنوان Titanfall 2، ویدئوی مرموزی را منتشر کرد که از معرفی پروژه‌ی جدیدی طی روز‌های آینده خبر می‌داد. همین موضوع باعث شد تا شایعات بسیاری در فضای مجازی منتشر شود که این پروژه‌ی مرموز، عنوان Titanfall 3 بوده و استودیوی ریسپاون طی روز‌های آینده به معرفی آن خواهد پرداخت. اما شب گذشته این استودیو به تمامی این شایعات پایان داد و اعلام کرد که ویدئوی منتشر شده مربوط به پروژه‌ی شخصی و کانال یوتوب خانم پِرا می‌باشد و هیچ ارتباطی با عنوان Titanfall 3 ندارد.

شاید استودیوی ریسپاون طی رویداد E3 2018 به معرفی عنوان Titanfall 3 بپردازد اما به نظر می‌رسد در حال حاضر برنامه‌ای برای معرفی این عنوان ندارد. استودیوی ریسپاون معمولاً در فضای مجازی به صورت فعالی حضور دارد اما در رابطه با پروژه‌ی بعدی خود سکوت کرده است. البته جای تعجبی هم ندارد، با توجه به این‌که عنوان Titanfall 2 نتوانست انتظارات سازندگان را از نظر فروش برآورده کند بنابراین آن‌ها تصمیم گرفته تا زمانی که این عنوان کاملا آماده رونمایی نشده است، فعلاً از آن صحبتی نکنند.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید