به نظر می‌رسد که به دنبال عرضه نسخه کلاسیک NES و یا SNES شرکت‌های دیگر نیز تصمیم گرفته‌اند به عرضه یک نسخه جدید از کنسول‌های قدیمی و کلاسیک خود فکر کنند. سونی هم به دنبال آن قصد دارد وارد این دسته از شرکت‌ها شود و یک نسخه کلاسیک از پلی‌استیشن که احتمالا اولین شماره آن خواهد بود، […]

مدیرعامل سونی در خصوص عرضه نسخه کلاسیک پلی‌استیشن صحبت می‌کند

به نظر می‌رسد که به دنبال عرضه نسخه کلاسیک NES و یا SNES شرکت‌های دیگر نیز تصمیم گرفته‌اند به عرضه یک نسخه جدید از کنسول‌های قدیمی و کلاسیک خود فکر کنند. سونی هم به دنبال آن قصد دارد وارد این دسته از شرکت‌ها شود و یک نسخه کلاسیک از پلی‌استیشن که احتمالا اولین شماره آن خواهد بود، عرضه کند. آن چه مشخص شده این است که سونی بیشتر از هر زمان دیگری به این موضوع فکر می‌کند.

طبق گزارشی که PlayStation Lifestyle منتشر کرده، مدیر عامل شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی یعنی جان کودرا (John Kodera) مصاحبه‌ای با MantanWeb انجام داده و در آن از احتمال عرضه نسخه کلاسیک پلی‌استیشن سخن گفته است. وی در این زمینه گفته است که اگر چه فعلا چیزی برای معرفی ندارد و به طور رسمی وجود چیزی را تایید و یا تکذیب نمی‌کنند، اما در خصوص راه‌های عرضه دوباره دارایی‌های با ارزش قدیمی شرکت خود صحبت کرده است.

در واکنش به نسخه جدیدتر پلی‌استیشن (PS)، کنسول ویدئویی شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (SIE) که در سال ۱۹۹۴ عرضه شد و در سراسر دنیا به محبوبیت رسید، مدیر عامل این شرکت گفت:

در حال حاضر چیزی برای گفتن ندارم.

علاوه بر آن وی به طور مرموزانه‌ای به یک سری چیزها اشاره کرد. کودرا در این زمینه گفت:

شرکت ما همیشه دارایی‌های ارزشمند قدیمی خود را تکریم می‌کند و من فکر می‌کنم برای انجام این کار روش‌ها و راه‌های زیاد و متنوعی وجود داشته باشد. در حال حاضر بحث‌هایی (در این شرکت) در جریان است تا بفهمیم دقیقا چه راه‌هایی برای این کار وجود دارد.

مدیر عامل شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی در این صحبت‌ها به طور دقیق به چیز خاصی اشاره نکرده است اما می‌توان فهمید که منظور او آینده نام و برند پلی‌استیشن بوده است. مدتی پیش وی در خصوص رسیدن پلی‌استیشن ۴ به انتهای چرخه حیات خود سخن گفته بود و در روزهای قبل هم در خصوص آینده پلتفرم‌های قابل حمل شرکت سونی صحبت‌هایی را مطرح کرد که از این آدرس می‌توانید اطلاعات بیشتری در این زمنیه به دست بیاورید. فراموش نکنید که همیشه و هر کجا می‌توانید با دنبال کردن گیمفا از آخرین خبرها و اتفاقات روز دنیای بازی‌های رایانه‌ای مطلع شوید و علاوه بر آن از مقاله‌های جذابی که دوستانم برایتان تهیه می‌کنند، لذت ببرید. با ما همراه باشید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید