ظاهراً دیگر چیزی به زمان رونمایی از عنوان مورد انتظار Pokémon برای نینتندو سوییچ باقی نمانده است. شرکت نینتندو به تازگی از طرفداران خواسته تا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، ایمیل خود را در فروشگاه رسمی نینتندو اروپا ثبت کنند. با ما همراه باشید. همان‌طور که ذکر شد، شرکت نینتندو به تازگی […]

صفحه جدید Pokémon در وب‌سایت شعبه اروپا نینتندو

ظاهراً دیگر چیزی به زمان رونمایی از عنوان مورد انتظار Pokémon برای نینتندو سوییچ باقی نمانده است. شرکت نینتندو به تازگی از طرفداران خواسته تا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، ایمیل خود را در فروشگاه رسمی نینتندو اروپا ثبت کنند. با ما همراه باشید.

همان‌طور که ذکر شد، شرکت نینتندو به تازگی صفحه جدیدی را برای عنوان Pokémon طراحی کرده است. لازم به ذکر بوده که در صفحه مذکور در مورد خود بازی اطلاعاتی ثبت نشده است اما این‌طور به نظر می‌رسد که استودیو گیم فریک (Game Freak) و نینتندو به زودی از این بازی رونمایی خواهند کرد.

متن این صفحه به شرح زیر است:

ایمیل خود را در پایین وارد کرده تا علاقه خود را نسبت عنوان Pokémon برای نینتندو سوییچ نشان دهید. همچنین اولین نفری باشید که در مورد نحوه پیش خرید، دیگر محصولات جذاب نینتندو، سرویس‌ها، پیشنهاد‌‌های ویژه و رویداد‌‌ها با خبر می‌شود.

در ادامه می‌توانید تصویر این صفحه را در پایین مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

آیا قبل از فرا رسیدن رویداد E3، شاهد رونمایی از Pokémon خواهیم بود؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید